Gwiazda "Gry o Tron" o ciężkiej chorobie. "Sięgnęłam dna"

Paulina Ermel 18.04.2019
Maisie Williams i Sophie Turner
Fotografia: Eastnews

Dorastała na planie kultowego serialu. Dopiero teraz przyznała, jaką cenę zapłaciła za sławę.

Maisie Williams to jedna z najbarwniejszych postaci serialu "Gra o Tron". Aktorka gra w produkcji Aryę Stark, która przez lata powstawania serialu zyskała ogromne grono fanów. Dzisiaj gwiazda ma 22 lata, ale zaczynała karierę jako bardzo młoda dziewczyna.

Przy okazji premiery 8. sezonu serialu aktorzy grający w produkcji udzielają licznych wywiadów. Opowiadają nie tylko o kulisach tworzenia "Gry o Tron", ale też o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że nie u każdego z nich to życie jest tak łatwe i przyjemne, jak mogło by się wydawać.

Maisie Williams o stanach lękowych

Maisie Williams udzieliła ostatnio wywiadu dla Lewisa Howesa. Opowiedziała tutaj o ciemnych stronach popularności, którą zyskała w bardzo młodym wieku. Choć jej kariera nabrała tempa, a drzwi do świata filmu stanęły przed nią otworem, zaczęło jej się sypać życie prywatne.

Williams przyznała, że pierwszy kryzys pojawił się po ok. roku grania w serialu.

Każdego dnia mówiłam sobie, że siebie nienawidzę. (...) Karałam siebie za sukces. Stawałam się coraz smutniejsza i smutniejsza. Przytłaczało mnie uczucie, że nie chcę tu być. Zanim wyszłam na prostą, sięgnęłam dna.

Okazuje się, że w powrocie do normalności pomogła Maisie terapia. To tutaj dowiedziała się też, że powinna zacząć brać leki.

Otępiały mnie. Nie czułam już lęku, ale też nie czułam niczego innego. Dosłownie nic. Potem zaczęłam z tego wychodzić i uczyć się kochać siebie. Gdy wspominam tamten czas, jest mi smutno, że tak się czułam, bo dziś postrzegam wszystko jako cudowne.

Myślicie, że wielu aktorów płaci taką cenę za dużą popularność?

"Gra o Tron" jest bez wątpienia jednym z najlepszych seriali w historii srebrnego ekranu. Poznajcie resztę produkcji, które spokojnie można włączyć do zestawienia najlepszych seriali wszech czasów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów