Magdalena Schejbal ma poważne problemy ze zdrowiem. Odchodzi z serialu "Blondynka"

Magdalena Schejbal w białej koszulce
Fotografia: Instagram/Magdalena Schejbal

Magdalena Schejbal napisała, że musi zrezygnować z gry w serialu "Blondynka". Okazuje się, że aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem.

Magdalena Schejbal od lat jest obecna w polskiej telewizji. Wszyscy doskonale pamiętamy ją z ról w serialach "Kryminalni" oraz "Szpilki na Giewoncie". Od dłuższego czasu aktorka występowała też w produkcji TVP, pt. "Blondynka". Teraz na swoim koncie na Instagramie zamieściła jednak smutny wpis, w którym poinformowała swoich fanów, że musi zrezygnować z pracy na planie serialu. Okazuje się, że Magdalena Schejbal ma poważne problemy ze zdrowiem.

Zobacz także: Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Jej stan jest naprawdę poważny

Magdalena Schejbal ma poważne problemy ze zdrowiem

Wiosną tego roku Magda Schejbal doznała poważnego urazu kręgosłupa. W związku z tym musi ograniczyć swoje aktywności zawodowe i poddać się rehabilitacji.

Aktorka o swojej decyzji poinformowała fanów przy pomocy Instagrama. Zamieściła obszerny wpis, w którym wszystko wyjaśnia.

Późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny, ale zdrowie ważniejsze!

Aktorka napisała też, że będzie się starała wrócić do formy, a w roli Jagny zobaczymy inną aktorkę. Fani Schejbal w komentarzach życzą jej zdrowia. My również dołączamy się do tych życzeń!

Zobacz także: Muniek Staszczyk szczerze o wylewie. "Lekarze byli zdziwieni, że w ogóle żyję"

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji. 

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów