Magdalena Mielcarz zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem. Fani w szoku. "Proszę zmienić fryzjera"

Katarzyna Leszczyńska 12.10.2017
Magdalena Mielcarz
Fotografia: Instagram/Magdalena Mielcarz

Modelka w najnowszym wydaniu nie jest podobna do samej siebie.

Magdalena Mielcarz to polska modelka, aktorka i prezenterka. Sprawdziła się już m.in. w roli prowadzącej programu „The Voice of Poland”. Jednym z najpopularniejszych występów filmowych w jej karierze aktorskiej jest rola w „Quo Vadis” Jerzego Kawalerowicza. Mielcarz była pierwszą Polką, która została twarzą firmy kosmetycznej L'Oréal na rynku światowym.

Włosy gwiazdy zawsze miały ciepły odcień blondu. Mielcarz słynęła też z bardzo wyrazistego makijażu. Jak się okazuje, obecnie modelka wygląda zupełnie inaczej. Na rozdaniu nagród Fashion Magazine pojawiła się całkiem odmieniona. Prezenterka ma obecnie bardzo rozjaśnione włosy. Uwagę zwraca też jej specyficzny makijaż, który jest bardzo blady, a kolor brwi gwiazda dopasowała do swojej fryzury. Na Instagrama wstawiła zdjęcie z imprezy z Piotrem Kraśko.

Fani są zmieszani nowym wyglądem Mielcarz

Okazuje się, że Magdalena Mielcarz od pewnego czasu ma bardzo jasny kolor włosów. Nowy wygląd prezenterki budzi mieszane uczucia wśród fanów gwiazdy. Komentarze pod jej postami na Instagramie są niezwykle zróżnicowane, co wskazuje na to, że internauci podzielili się zdaniami na temat odmienionej modelki.

Magda – wyglądasz zjawiskowo.

Co ty z sobą robisz dziewczyno… Jesteś taka piękna.

Nie mogę na to patrzeć. (…) Kto tak włosy w kółko paskudzi? Fryzjer? Proszę zmienić.

Trzeba przyznać, że Magdalena Mielcarz w nowym wydaniu prezentuje się dziwnie i na pewno będzie potrzeba trochę czasu, żeby fani mogli się przyzwyczaić do jej wyglądu. Z całą pewnością wszystkich zaskoczyła i jest nie do poznania. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów