Magdalena Lamparska pochwaliła się zdjęciem z podróży poślubnej. Para wybrała klimatyczne miejsce!

Adrianna Kubiak 04.07.2019
Magdalena Lamparska
Fotografia: Viphoto/EastNews

Niedawno Magdalena Lamparska powiedziała sakramentalne tak swojemu mężowi. Jak tradycja nakazuje, po ceremonii młodzi wyruszyli w podróż poślubną.

Miesiąc po ślubie Magdalena Lamparska wyruszyła ze swoim mężem w podróż poślubną. Małżeństwo zdecydowało się wypocząć w miejscu, które wśród polskich celebrytów jest ostatnio bardzo popularne. Gdzie pojechali zakochani?

Zobacz także: Kasia Glinka pozuje topless. Aktorka dodała odważne zdjęcia z weekendowego wyjazdu

Ślub Magdaleny i Bartka

W połowie czerwca aktorka z dala od mediów powiedziała sakramentalne tak swojemu wieloletniemu partnerowi, Bartkowi Osumkowi. Miesiąc po ceremonii, która odbyła się w Watykanie, para wyruszyła w podróż poślubną. Małżeństwo kolejny raz wybrało południowy kierunek.

Magdalena Lamparska – podróż poślubna

Świeżo upieczone małżeństwo wyruszyło w podróż poślubną do Grecji. Aktora na swoim instagramowym profilu zamieściła już pierwsze relacje z wyjazdu. Widać, że małżeństwo nie próżnuje, tylko zwiedza okoliczne zabytki.

Pod jednym ze zdjęć Magdalena przyznała, że widok Akropolu zrobił na niej ogromne wrażenie.

Czuje się totalnie poruszona obecnością tutaj. W klasie maturalnej o profilu biologiczno - chemicznym wymyśliłam sobie, że będę zdawać maturę z historii sztuki. Przez rok moje ściany w pokoju były oklejone kolumnami w stylu doryckim, jońskim i korynckim, na ścianach wisiały budowle, obrazy, analizy malarstwa i architektury. Ale dzisiaj po raz pierwszy stoję na Akropolu i na własne oczy podziwiam. Wzruszenie. Bezcenne.

Zobacz także: Internauci oskarżyli Hilary Duff o przemoc nad dzieckiem!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów