Magdalena Lamparska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Skierowała wzruszające słowa do fanów

Katarzyna Leszczyńska 16.10.2017
Magdalena Lamparska
Fotografia: Instagram/Magdalena Lamparska

Jak wygląda aktorka?

Ostatnio Magdalena Lamparska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka znana z filmów „Porady na zdrady” oraz „Listy do M. 2” do niedawna nie zabrała głosu w tej sprawie, jednak teraz na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie zrobione po porodzie. W poście wyraziła uwielbienie dla swojego syna Tymoteusza oraz podziękowała fanom za wsparcie wzruszającymi słowami.

Mój największy sens życia się pojawił - napisała.

Aktorka wyraźnie jest zachwycona macierzyństwem. Najnowsze zdjęcia pokazują, że wygląda doskonale, a rodzicielstwo jej służy. Lamparska napisała, że na świecie pojawił się jej „największy sens życia”. Nic więc dziwnego, że jest taka szczęśliwa.

Internauci składają gratulacje

Magdalena Lamparska znana jest z tego, że ceni swoją prywatność. Dlatego fani tym bardziej docenili osobisty post gwiazdy. Są wyraźnie zachwyceni jej radością i składają w komentarzach gratulacje oraz komplementy.

Cudownie! Gratulacje, dużo zdrówka dla maleństwa i dla mamy.

Ale piękne słowa. Wszystkiego dobrego.

Moja ulubiona Magdalenko, z całego serca gratuluję. Zostać mamą to najpiękniejsze uczucie na świecie. Niech synek będzie zdrów i rośnie ku radości rodziców i dziadków.

Magdalena Lamparska po raz pierwszy została mamą. Aktorka jest partnerką dziennikarza i blogera podróżniczego, Bartosza Osumka. Jak podaje portal Party.pl Lamparska na razie nie planuje powrotu do pracy. Chce skupić się na macierzyństwie. Widać, że dziecko jest dla niej najważniejsze. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów