Magdalena Frąckowiak z prestiżowym tytułem! Polska modelka Kobietą Roku magazynu GQ

Sylwia Kropiewnicka 23.11.2018
Magdalena Frąckowiak na ściance
Fotografia: GTRES/G3 Online/ East News

Kariera Magdaleny Frąckowiak rozwija się w błyskawicznym tempie. Polska modelka została zauważona również za granicą, a na swoim koncie ma już prestiżowe wyróżnienia. Teraz może pochwalić się kolejnym.

Magazyn GQ ponownie wybrał Kobietę Roku. W poprzednich latach była nią min.: Kim Kardashian czy Serena Williams. Teraz przyszła kolej na polski akcent w tym zestawieniu. Kobietą Roku magazynu GQ została Magdalena Frąckowiak. Dla modelki to niewątpliwie duże wyróżnienie. Ogłoszenie Kobiety Roku to także wystawna gala, na której pojawia się cała plejada gwiazd.

Kobieta Roku Magazynu GQ

GQ to prestiżowy magazyn, który co roku wyłania Kobietę Roku. To bardzo duże wyróżnienie i zaszczyt dla kobiet, które ten tytuł zdobywają.

Do ich grona dołączyła polska modelka – Magdalena Frąckowiak. Gwiazda wyróżnieniem podzieliła się z fanami za pomocą Instagrama.

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak poza swoją działalnością w modelingu, prowadzi także własną markę ubrań. Ponad to, modelka prowadzi swój sklep jubilerski. Gwiazda jest także zaangażowana w feminizm i sprawy kobiet.

Jej liczne aktywności zawodowe poskutkowały międzynarodową karierą. Tytuł Kobiety 2018 Roku hiszpańskiego magazynu GQ to dla niej bardzo duże wyróżnienie.

Zobacz także: Chciała powiększyć usta, a przeżyła koszmar. Nie uwierzycie, co lekarz znalazł w wypełniaczu!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy na galach zawsze wyglądają zjawiskowo. Które wypadły najlepiej na Różach Gali 2018?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów