Magdalena Frąckowiak pokazuje kolejne nagie zdjęcie. Ostra reakcja internautów: "Żenada"

Katarzyna Leszczyńska 13.10.2017
Magdalena Frąckowiak
Fotografia: Instagram/Magdalena Frąckowiak

Modelka wstawiła bardzo odważne zdjęcia.

Magdalena Frąckowiak znana jest z tego, że lubi chwalić się swoim ciałem. Nic dziwnego, w końcu jest jedną z najbardziej rozpoznawanych modelek polskiego pochodzenia na świecie. Ostatnio na swoje konto na Instagramie wstawia bardzo odważne zdjęcia z wakacji. Zazwyczaj pozuje w kostiumie kąpielowym, jednak na jednej z fotografii wystąpiła całkiem nago.

Nie wszyscy internauci są zachwyceni

Fani Magdaleny Frąckowiak w większości zachwycają się zdjęciami wstawianymi przez modelkę. Przede wszystkim doceniają jej doskonałą sylwetkę, ale i wyjątkową urodę. Internauci z całego świata piszą jej w komentarzach komplementy.

Polskie dziewczyny najpiękniejsze są.

No, ciało to masz niezłe.

Nie wszyscy jednak są zachwyceni najnowszymi zdjęciami Magdaleny Frąckowiak. Niektórzy internauci są wręcz zażenowani odwagą modelki. Również oni zdecydowali się dać upust swojemu niezadowoleniu w komentarzach.

Ojoj, ach te wulgarne kobietki. Zero delikatności. Weź ty się schowaj już.

Żenada.

Tak odważne zdjęcia zazwyczaj wywołują wiele kontrowersji. Nic więc dziwnego, że nie wszystkim spodobały się najnowsze fotografie Magdaleny Frąckowiak. Modelka, oprócz chodzenia po wybiegach, ostatnio zdecydowała się na wydanie kolejnej kolekcji własnej biżuterii. Myślicie, że tego typu zdjęcia służą promocji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów