Magdalena Frąckowiak przeszła poważną operację!

Alicja Górka 23.09.2019
magda frąckowiak
Fotografia: Instaram @frackowiakmagdalena

Modelka zniknęła z mediów kilka miesięcy temu, jednak nikt nie spodziewał się, że jest to podyktowane walką o własne zdrowie.

Magdalena Frąckowiak to światowej sławy modelka, która swojego czasu pojawiała się na najbardziej znanych pokazach mody. Można ją było zobaczyć na wybiegu u Chanel, Prady czy Versace. Modelka pracowała również przy pokazach Victoria’s Secret. Niestety o znanej modelce zrobiło się coraz ciszej. Okazuje się, że było to spowodowane złym stanem zdrowia.

Frąckowiak na zdjęciu ze szpitala

Magdalena udostępniła niedawno na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym pozuje z lekarzem prosto ze szpitalnego łóżka. Pod fotografią modelka opublikowała bardzo wzruszający wpis. Jak się okazało, gwiazda musiała poddać się bardzo poważnej operacji, która uratowała jej życie.

Jedyny mężczyzna wart mojej uwagi. Mój anioł, moja inspiracja, moje wszystko. Wyleczył mnie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Ludzie odwracają się od ciebie, gdy nie czujesz się dobrze - napisała na instagramie modelka.

Frąckowiak w emocjonalnym wpisie nie zdradziła jednak, co jej dolegało, a jedynie skupiła się, na tym, że dzięki operacji będzie mogła normalnie funkcjonować.

Przez rok byłam bardzo chora. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że powoli umieram od środka. On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację trwającą 5 godzin. Brak mi słów, żeby wyrazić magię tego mężczyzny. To było naprawdę wyjątkowe doświadczenie w moim życiu. Czuję ból, ale w końcu czuję się lepiej i czuję, jak moja energia powraca. Nie jestem religijną osobą, ale dosłownie dotknęła mnie ręka Boga. Mała uwaga dzieci. Moja operacja nie miała nic wspólnego z chirurgią plastyczną - wyznała Frąckowiak.

Co sądzisz o wpisie modelki?

Zobacz także: Jak Magda Frąckowiak dba o cerę? Wiemy, jakich kremów używa modelka!

Smartfon: czy jesteś od niego uzależniony? Quiz
Rozwiąż quiz

Czy jesteś uzależniony od smartfona? Sprawdź, czy powinieneś się martwić

Smartfon: czy jesteś od niego uzależniony? Quiz

1. Jak się czujesz, gdy nie masz przy sobie telefonu?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów