Magdalena Cielecka rozstała się z ukochanym!

Paulina Ermel 21.03.2019
Magdalena Cielecka
Fotografia: TRICOLORS/East News

Polska aktorka zakończyła prawie 6-letni związek. Opowiedziała o tym w wywiadzie.

Magdalena Cielecka odnosi ostatnio same zawodowe sukcesy. Do kin wszedł właśnie film pt. "Ciemno, prawie noc", w którym wraz z Marcinem Dorocińskim grają główne role. Także serial "Chyłka", w którym wciela się w postać twardej prawniczki dobrze przyjął się wśród polskich widzów.

Niestety tego samego nie można powiedzieć o życiu prywatnym polskiej aktorki. Gwiazda po prawie 6 latach rozstała się z ukochanym.

Magdalena Cielecka rozstała się z partnerem

Po nieudanych związkach z Chyrą, Jarzyną i Garlickim życie prywatne Magdaleny Cieleckiej ustabilizowało się przy Dawidzie Wajntraubie. Okazuje się jednak, że nie na długo. Gwiazda rozstała się z partnerem i wspomniała o tym w wywiadzie dla "Polityki". Podzieliła się tą wiadomością przy okazji rozmowy o narodowości byłego partnera i hejtu, jakiego w związku z nią doświadczyła.

Ponieważ byłam do niedawna związana z partnerem żydowskiego pochodzenia, wylała się na mnie i na niego ogromna fala hejtu - ujawniła w rozmowie.

Aktorka bardzo chroni swoją prywatność i na jej kontach w mediach społecznościowych trudno było znaleźć romantyczne zdjęcia z Wajntraubem. O tym, że jest singielką postanowiła poinformować sama. W ten sposób zapobiegła ewentualnym spekulacjom.

Para poznała się na wakacjach w Izraelu. Początkowo kontynuowali tę relację na odległość, jednak z czasem Wajntraub, po coraz częstszych wizytach w Polsce, w końcu się tutaj przeprowadził. Niestety związek nie przetrwał. O kryzysie mówiło się już w listopadzie zeszłego roku, kiedy Cielecka realizowała wiele projektów zawodowych.

Niektóre serialowe związki są tak dobrane, że aż trudno uwierzyć, że istnieją tylko na ekranie. Poznajcie serialowe związki, które chcielibyśmy zobaczyć też w rzeczywistości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów