Magdalena Cielecka bez makijażu. W takiej wersji nie często pokazuje się fanom. "Zachwycająca pod każdym względem"

Katarzyna Leszczyńska 19.10.2017
Magdalena Cielecka
Fotografia: Facebook/Magdalena Cielecka

Dobrze wygląda w naturalnej wersji?

Magdalena Cielecka jest jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Rzadko chwali się życiem prywatnym. Na swoje konto na Facebooku wstawia zazwyczaj zdjęcia swoich kreacji aktorskich, dzięki czemu możemy podziwiać ją w różnych wydaniach. Na co dzień rezygnuje z mocnego makijażu i zazwyczaj stawia na wersję bardziej naturalną. Ostatnio na Instagramie Łukasza Jemioła pojawiają się zdjęcia gwiazd w bluzie z najnowszej kolekcji projektanta. Wśród nich znalazła się Magdalena Cielecka, która na zdjęciu pozuje całkowicie bez makijażu.

Internauci są zachwyceni naturalną wersją Cieleckiej

Łukasz Jemioł przyjaźni się z wieloma gwiazdami. Te, które promują jego ubrania pozostają zazwyczaj w bardzo dobrych relacjach z projektantem. Tak też było i w tym przypadku. Widać, że Magdalena Cielecka chętnie pozuje w bluzie Jemioła. Również projektant nie szczędził aktorce w poście miłych słów.

Kocham jej styl, osobowość i talent – napisał.

Fani Jemioła i Cieleckiej podpisują się pod wpisem projektanta. Większość internautów w niezwykle miłych słowach skomentowała fotografię, na której widnieje gwiazda. Docenili zarówno jej wygląd, jak i talent aktorski.

To jest wielka aktorka. Wielka gwiazda.

Mega aktorka, piękna kobieta i bluza czad.

Pani Magdalena jest zachwycająca pod każdym względem. Jedna z nielicznych postaci tzw. życia publicznego, którą od zawsze podziwiam.

Uśmiechnięta Magdalena Cielecka w bluzie projektu Łukasza Jemioła wyraźnie spodobała się internautom. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Jej naturalna wersja nie wiele różni się od tej, którą prezentuje każdego dnia z delikatnym makijażem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów