Nazywał ją swoją siostrą. Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka: "Nikt Ciebie nie zastąpi"

Magdalena Boczarska jako Michalin Wisłocka i Piotr Woźniak Starak na planie filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"
Fotografia: Instagram/Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska i Piotr Woźniak-Starak byli przyjaciółmi. Wspólnie stworzyli film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Teraz aktorka opublikowała wzruszający post, w którym żegna się z producentem. 

Magdalena Boczarska i Piotr Woźniak-Starak współpracowali podczas kręcenia filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". To właśnie dzięki tej produkcji bardzo się zaprzyjaźnili. Jak sama aktorka wspomina, producent nazywał ją nawet swoją siostrą. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była ciosem dla jego najbliższych. Świadczyć może o tym post Boczarskiej, która w poruszających słowach pożegnała przyjaciela na Instagramie.

Zobacz także: Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. "Żegnaj przyjacielu. Odpoczywaj w spokoju"

Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka

O ich przyjaźni Boczarska mówiła już w wielu wywiadach. Podczas promocji filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" widać było, że producent i Agnieszka Woźniak-Starak mają doskonałe relacje z aktorką.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka zaskoczyła wszystkich. 

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi - takimi słowami Boczarska rozpoczęła swój wpis.

Aktorka wspomniała w poście o ich wyjątkowej relacji i pożegnała przyjaciela pięknymi słowami.

Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuję Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie. 

Magdalena Boczarska wspomniała też o debiucie reżyserskim Piotra Woźniaka-Staraka, który był jego marzeniem. Jak się okazuje, kolejny film mieli stworzyć razem.

Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuję za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą" - dodała aktorka.

Na końcu postu Boczarska napisała wyrazy współczucia dla Agnieszki Woźniak-Starak oraz wszystkich bliskich Piotra. I dodała niezwykły podpis.

Ogromne wyrazy współczucia dla rodziców, rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie. Twoja Miśka.

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. 22 sierpnia odnaleziono jego ciało w jeziorze Kisajno. 

Zobacz także: Prokuratura zleciła sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Potwierdzono śmierć producenta

Nie tylko Woźniak-Starak. Ci znani artyści również odeszli od nas w 2019 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów