Magdalena Boczarska przyjaźniła się z Woźniakiem-Starakiem. Wzruszająco opowiada o ich relacji

Magdalena Boczarska przyjaźniła się z Woźniakiem-Starakiem. Wzruszająco opowiada o ich relacji
Fotografia: East News

Piotr Woźniak-Starak to znany polski producent filmowy. Magdalena Boczarska zaprzyjaźniła się z nim i jego żoną podczas kręcenia filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". 

Piotr Woźniak-Starak wyprodukował kilka głośnych polskich produkcji. To właśnie spod jego skrzydeł wyszły takie filmy jak: "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". W tej drugiej produkcji, którą wyreżyserowała Maria Sadowska, główną rolę zagrała znana polska aktorka, Magdalena Boczarska. Okazuje się, że gwiazda zaprzyjaźniła się podczas kręcenia filmu właśnie z Woźniakiem-Starakiem i jego żoną, Agnieszką.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Dziś jej słowa wydają się jeszcze bardziej przejmujące

Magdalena Boczarska wzruszająco o Piotrze Woźniaku-Staraku

Piotr Woźniak-Starak był obecny podczas kręcenia filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Agnieszka Woźniak-Starak i on wspólnie promowali też produkcję. Nic więc dziwnego, że w związku z tym zaprzyjaźnili się z Magdaleną Boczarską.

Aktorka w jednym z wywiadów opowiadała o ich relacji. 

To jest bardzo miłe, jeśli praca kończy się też tym, że coś istotnego pomiędzy ludźmi pozostanie, jakieś relacje. Wtedy dla mnie to jest świadectwo tego, że coś ważnego wydarzyło się na planie. Mam takich produkcji niewiele, a to była jedna z takich, kiedy po planie pozostały ważne przyjaźnie. Bardzo sobie to cenię. Relacja z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i Agnieszką, jego małżonką, do takich należą - mówiła Boczarska w rozmowie z "Faktem". 

Ciepło o producencie mówiła także reżyserka filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", Maria Sadowska.

To jest film producencki, czyli producenci mają bardzo dużo do powiedzenia i oni są niezwykle kreatywni. Muszę przyznać, że Piotrek Woźniak-Starak naprawdę ma nosa, ma wiele fantastycznych pomysłów filmowych - mówiła artystka.

Według najnowszych doniesień mediów, po pięciu dniach poszukiwania odnaleziono ciało w jeziorze Kisajno. Jak donosi Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, najprawdopodobniej jest to ciało Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz także: Kim była kobieta, która płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Nowe ustalenia w sprawie wypadku

Chciałbyś kiedyś zagrać w filmie? A może marzy ci się kariera aktorska? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać.

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów