Magdalena Boczarska pokazała zdjęcie topless!

Zuzanna Morska 03.10.2019
Magdalena Boczarska
Fotografia: instagram.com/magda_boczarska

Aktorka zamieściła w sieci gorące zdjęcie, na którym pozuje topless. Zrobiła to w szczytnym celu!

Magdalena Boczarska rzadko zamieszcza w sieci własne zdjęcia. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 200 tys. osób, a każda fotografia jest dla nich niespodzianką.

Ostatnio aktorka zamieściła w sieci fotkę, na której pozuje bez stanika. Okazuje się, że rozebrała się w szczytnym celu. O tym też napisała w podpisie fotografii.

Magdalena Boczarska na zdjęciu topless

Magdalena Boczarska bardzo chroni swoją prywatność. W mediach społecznościowych znajdziemy dosłownie kilka jej zdjęć. Bardzo rzadko pokazuje się z partnerem i dzieckiem. Dlatego tym bardziej jej fanów zaskoczyła ostatnia fotografia, na której aktorka pozuje topless.

Boczarska opublikowała zdjęcie bez stanika po to, żeby zwrócić uwagę na regularne badanie piersi, które może uratować nam życie. Aktorka pozuje tu w założonej do połowy bieliźnianej sukience i obszernej marynarce. Piersi zakrywa jedynie prawą ręką.

Co 15 sekund gdzieś na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Chociaż czasem się boimy, bo to ludzkie, musimy pamiętać o profilaktyce i samobadaniu. Dla dobra naszego i naszych bliskich. @esteelauder od lat angażuje się w kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi. Dochód ze sprzedaży limitowanej linii produktów oznaczonych Różową Wstążką zasili fundusz na rzecz badań nad rakiem piersi prowadzonych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Przyłączcie się do akcji i przekażcie ją dalej! - napisała pod fotką.

Do akcji dołączyło się wiele gwiazd, a zdjęcie Boczarskiej pozytywnie skomentowało wielu jej obserwatorów. Uważacie, że taka kampania doprowadzi do zamierzonego celu?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów