Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami. Wybrali dla dziecka wyjątkowo ładne imię

Katarzyna Leszczyńska 19.12.2017
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
Fotografia: Instagram/Magdalena Boczarska

Na to imię decyduje się coraz więcej gwiazd.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą od kilku lat. Aktorka wcześniej spotykała się z Tomaszem Karolakiem. Od kilku miesięcy media show-biznesowe żyły informacją o tym, że Boczarska i Banasiuk spodziewają się dziecka. Ostatnio portal Gala.pl poinformował, że aktorka urodziła syna. Najbardziej zaskakujące jest jednak to, jak rodzice zdecydowali się dać na imię chłopcu.

Syn Boczarskiej i Banasiuka będzie miał na imię Henryk. Jest to imię pochodzenia germańskiego, które przez jakiś czas nie było popularne, jednak ostatnio znów wróciło do łask. Swoje dzieci w podobny sposób nazwali również: Katarzyna Zielińska, Alicja Bachleda-Curuś oraz Michał Żebrowski. Najwidoczniej imię Henryk stało się bardzo popularne wśród naszych polskich gwiazd.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk bardzo dbają o swoje życie prywatne. Długo zwlekali z potwierdzeniem informacji o ciąży, a później o porodzie. W wywiadach jednak nie unikali rozmowy o dziecku, a Mateusz Banasiuk powiedział nawet, że jest bardzo podekscytowany tym, że zostanie ojcem.

Przestało też być tajemnicą, że zmieni się moja sytuacja rodzinna, że spodziewam się dziecka. Czeka mnie przygoda życia i sam zastanawiam się, jak to będzie. Mam poczucie, że staję w obliczu nowych wyzwań. Mam nadzieję, że zdam ten egzamin – zdradził aktor w rozmowie z „Grazią”.

My gratulujemy serdecznie obojgu rodzicom potomka i czekamy na ich wspólne zdjęcia oraz oficjalną informację dotyczącą syna. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów