Magda Mołek wraca do "Dzień Dobry TVN". Jej wpis wywołał lawinę komentarzy!

Malwina Wasilewska 30.04.2020
Magda Mołek
Fotografia: EAST NEWS

Dziennikarka zrobiła niespodziankę swoim fanom. Znów będziemy mogli zobaczyć ją w programie śniadaniowym!

Magda Mołek od zeszłorocznych wakacji zwolniła tempo w pracy i oddała się macierzyństwu. Jeszcze niedawno prowadziła "Dzień Dobry TVN", lecz po urodzeniu drugiego dziecka zdecydowała się odejść z programu. Ale teraz zaskoczyła wszystkich! Jak się okazuje, znów zobaczymy ją w studiu.

Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN"

Magda Mołek i Marcin Mellerem przez miliony Polaków byli uważani za ulubioną parę prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Jednak w lipcu 2019 r. ku zaskoczeniu wszystkich poinformowali, że rezygnują z tej pracy. Od tego czasu w programie pojawiły się 2 nowe pary prowadzących.

Teraz Magda postanowiła wrócić na antenę programu, ale tym razem nie jako gospodyni. Dziennikarka poprowadzi przegląd prasy dzisiaj (czwartek 30 kwietnia). Tę nowinę przekazała na Instagramie. Niestety nie wiadomo, czy to tylko jednorazowy występ, czy będzie pojawiać się częściej na wizji.

Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat. À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro. Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu - napisała Magda.

Fani Magdy są zachwyceni:

Jak dobrze będzie Panią zobaczyć!

Czekam niecierpliwie!

Cieszymy się bardzo!

Mamy nadzieję, że Magda będzie pojawiać się częściej w "DD TVN"!

Zobacz także: Marta Manowska kusi zgrabnym ciałem na wakacjach. Jej strój nie pozostawił wiele wyobraźni!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów