Magda Mołek wpadła na doskonały pomysł, jak "trojaczki show-biznesu" powinny wykorzystać moc przyjaźni

Katarzyna Mordalska 20.12.2016
Rozenek, Szulim, Lis
Fotografia: East News

Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek i Hanna Lis po programie "Azja Express" nadal są najlepszymi koleżankami. 

Hanna Lis, Agnieszka Szulim i Małgorzata Rozenek były gośćmi w "Dzień Dobry TVN". Dwie uczestniczki i prowadząca program "Azja Express" nie bez powodu znalazły się razem na kanapie w programie śniadaniowym.

W ostatnich tygodniach coraz częściej są widywane razem i już określa się je mianem "trojaczek show-biznesu". Wszystko za sprawą przyjaźni, jaka się pomiędzy nimi zrodziła, a w którą zdaje się powątpiewać spora część osób interesujących się polskim show-biznesem. 

Wspólne spotkania, wigilia, coraz więcej zdjęć ze spotkań i sielankowa sesja dla miesięcznika "Cosmopolitan" mogą wzbudzać nieufność - niejedna osoba zastanawia się, czy taka relacja w ogóle jest możliwa w show-biznesie. Gwiazdy starały się to udowodnić i opowiadały ze szczegółami o początkach znajomości, pierwszym kontakcie i rodzącej się, wzajemnej sympatii.

Przyjaźń w słusznej sprawie

Jak opowiadała w "Dzień Dobry TVN" Hanna Lis, Małgosię Rozenek poznała jeszcze przed wyjazdem na realizację programu. "Perfekcyjna Pani Domu" od razu przypadła jej do gustu.

Tuż przed wyjazdem zadzwoniłam do Gośki, nawet nie wiem skąd miałam numer telefonu. Ja byłam strasznie rozłożona psychicznie perspektywą, że być może przez miesiąc nie będę widzieć swoich dzieci. Kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić, więc sobie myślę, jest druga taka ofiara, Rozenek, zadzwonię zapytać jak perfekcyjnie poradzić sobie z rozłąką. I to było zabawne, my wtedy pierwszy raz rozmawiałyśmy. Pamiętasz, ta rozmowa trwała 2,5 godziny, jak nie lepiej. Zaczęło się od dzieci a później poszło – wspomina Hanna Lis w „DD TVN”.

Więź pomiędzy Małgosią Rozenek a Agnieszką Szulim wywiązała się z kolei na planie, w trudnych momentach. Małgosia wspominała, jak Agnieszka podzieliła się z nią bananem w programie "Azja Express". Agnieszka Szulim z kolei przyznała, że najbardziej scalająca była dla nich sesja w magazynie "Cosmopolitan". Co ważne, Magda Mołek na retoryczne pytanie Agnieszki Szulim: "Co my możemy zrobić z tą przyjaźnią?" zasugerowała: "Może coś charytatywnego?".

Wszystkie panie są obecnie u szczytu swojej popularności, którą rzeczywiście warto byłoby wykorzystać do szczytnych celów. W czasie, gdy polski show-biznes zazwyczaj karmi się kłótniami, których nie brakowało także w programie "Azja Express", dobrze, by celebrytki wykorzystały pozytywne emocje i sympatię, jaką wywołują.

Po programie panie udały się na wspólne śniadanie. Być może tematem ich rozmowy była także sugestia Magdy Mołek i za chwilę zobaczymy je we wspólnym projekcie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów