Magda Mołek kilka dni temu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz po raz pierwszy pokazała się na ściance. Widać krągłości?

Anna Respondek 30.01.2018
Magdalena Mołek
Fotografia: Instagram/magda_molek

Dziennikarka o ciąży poinformowała za pośrednictwem Instagrama. 

Magda Mołek to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka od kilku lat współprowadzi "Dzień Dobry TVN" oraz jest gospodynią programu "W roli głównej", do którego zaprasza różne gwiazdy ze świata show biznesu. 

Zobacz także: Magda Mołek pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani zwracają jednak uwagę na inną rzecz

Niedawno Mołek na jakiś czas zniknęła z telewizji i jak podawały media, zmagała się z przeziębieniem. Kilka dni temu, w sobotę 27 stycznia, wszystko się jednak wyjaśniło, a dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" ma już 6-letniego syna Henryka. Gwiazdy w ciąży coraz częściej wybierają ten właśnie sposób przekazywania informacji o błogosławionym stanie.

Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie. Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe - napisała. 

mołek
Fotografia: Instagram/magda_mołek

Mołek w ciąży na ramówce TVN

Od ogłoszenia dobrej nowiny Mołek nie pokazywała się na oficjalnych wyjściach. Teraz jednak sieć obiegły jej zdjęcia z ramówki TVN, na których dziennikarka pozowała w szyfonowej sukience w kwiatowy wzór. Kreacja dobrze ukrywała jej zaokrąglony brzuch. 

Gratulujemy przyszłej mamie! ;)

mołek1
Fotografia: Instagram/tvn.pl

Zobacz także: Magdalena Mołek dogryza na wizji Małgorzacie Rozenek

Zobacz, jak mieszka Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan:

Sukienki damskie – śledź aktualne trendy, kroje i kolory.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów