Magda Mołek jest w ciąży? Komentarz dziennikarki nie pozostawia złudzeń!

Julita Buczek 16.12.2019
Magda Mołek
Fotografia: Instagram @magda_molek

Po wielkim finale 8. edycji programu "Top Model" w mediach zrobiło się głośno, że Magda Mołek spodziewa się kolejnego dziecka. Teraz dziennikarka postanowiła zabrać głos w sprawie.

Magda Mołek to jedna z bardziej znanych polskich dziennikarek. Niedawno znana prezenterka zastąpiła Joanna Krupę podczas prowadzenia finału programu "Top Model", wtedy wzbudziła bardzo dużo emocji. Fani telewizyjnego show, zamiast skupić swoją uwagę na finalistach wzrok kierowali na brzuch dziennikarki. Czy lekko odstający brzuszek oznacza ciążę?

Magda Mołek w ciąży?

Morska sukienka, która była ozdobiona dużą ilością marszczeń oraz drapowań sprawiła, że brzuch Mołek jeszcze bardziej się uwydatnił. Po emisji finałowego odcinka pojawiło się bardzo dużo spekulacji na temat ciąży gwiazdy. Magda postanowiła zabrać głos w sprawie i odpowiedzieć na swoim instagramowym koncie na liczne pytania ze strony fanów.

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” - zaczęła swój wpis Magda.

W dalszej wypowiedzi dziennikarka podkreśliła, że nie chce być perfekcyjna.

W kwestii rozmiarów brzucha dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany brzuch pozwolił mi nosić, a potem urodzić dwóch wspaniałych synów - kontynuowała na Instagramie Mołek.

43-latka postanowiła również wypowiedzieć się na temat promowanych przez media kanonów piękna. Przyznała również, że nie zamierza zakłamywać rzeczywistości.

Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko, co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się odstępstwem od... czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy. Niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej - zakończyła swój wpis.

Co sądzicie o wpisie dziennikarki?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów