Magda Mołek adoptowała córkę! Ma teraz troje dzieci

Paulina Ermel 20.05.2019
Magda Mołek
Fotografia: instagram.com/magda_molek/

Dziennikarka rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek!

Magda Mołek to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Gwiazda prowadzi program "Dzień Dobry TVN" i "W roli głównej", gdzie przeprowadza bardzo ciekawe wywiady ze znanymi osobami.

Mołek rzadko zdradza szczegóły dotyczące jej życia prywatnego. Ale tym razem nie mogła dłużej ukrywać radosnej nowiny. Zobaczcie sami!

Magda Mołek adoptowała dziecko

W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" gościem Magdy Mołek był Szymon Hołownia, który opowiadał o działalności charytatywnej na rzecz dzieci z Afryki. Od ponad 5 lat Hołownia wspiera 250 dzieci z Domu Dziecka Kasisi w Zambii.

Okazuje się, że Mołek również pomaga. Przyznała się do tego na wizji i dodała, że... adoptowała dziecko!

Muszę się przyznać do czegoś. Szymonowi już powiedziałam. Od wczoraj mam córeczkę. Śliczną dziewczynkę, którą adoptowałam za pośrednictwem internetu w waszej wspaniałej "Fundacji Kasisi". Bianka ma 7 miesięcy i mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo. Jest wspaniała. Mam już dwóch synów i córeczkę. Polecam państwu ten rodzaj pomagania.

Po skończonym nagraniu Szymon nie mógł się powstrzymać i zamieścił w sieci zdjęcie z Magdą. Opatrzył je podpisem, w którym potwierdził, że Magda adoptowała córkę. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów Szymona i Magdy. Wszyscy są zachwyceni gestem dziennikarki i pracą Hołowni, którego fundacje wspierają najmłodszych na świecie.

Niektóre polskie gwiazdy nadały swoim dzieciom tradycyjne imiona, a inne zaszalały. Poznajcie najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów