Internauta zarzuca Gessler retusz zdjęć. Gwiazda stanowczo odpowiada

Malwina Wasilewska 16.07.2019
Magda Gessler
Fotografia: Instagram.com/magdagessler

Wybuchła burza w komentarzach! Kto ma rację?

Magda Gessler jeszcze niedawno chwaliła się, że sporo schudła dzięki nowej diecie. Teraz słynna restauratorka napisała w swoim nowym poście, że dzięki zdrowym meksykańskim specjałom jej figura wygląda jeszcze lepiej. Do swojego posta Magda dołączyła zdjęcie z sesji, które oburzyło jednego z obserwatorów.

Magda Gessler odpowiada na hejt

Magda Gessler w jednym z wywiadów zdradziła, że schudła 10 kg. Te spektakularne rezultaty to efekt całkowitego odstawienia pieczywa. Jak mówi, zamiast produktów mącznych zaczęła jeść w większych ilościach pomidory i grejpfruty.

Ostatnio gwiazda wyjechała na upragnione wakacje do Meksyku. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" na Instagramie zachwyca się kuchnią z tamtego regionu. Twierdzi, że zdrowe meksykańskie smakołyki mają zbawienny wpływ na jej sylwetkę:

Meksyk czyni cuda... Bez chleba... Ceviche... Red snapper bez tłuszczu! Efekt jest - czytamy pod zdjęciem.

Na ujęciu, które znalazło się w tym poście, Magda wygląda bardzo szczupło. Jeden z internautów pokusił się o złośliwy komentarz, w którym zarzucił Magdzie retusz:

Im starsza, tym młodsza. Wkrótce na zdjęciach będzie pani wyglądać na 18 lat i śmieszy mnie to że ludzie w to wierzą... Co potrafi technika komputerowa, z całym szacunkiem powodzenia - napisał internauta

Reakcja gwiazdy była bezbłędna. Magda odpowiedziała mu krótko:

Spadaj.

A jak wy oceniacie to ujęcie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów