Magda Gessler schudła aż 15 kg. Gwiazda zdradziła swój sekret

Malwina Wasilewska 20.09.2019
Magda Gessler
Fotografia: Instagram.com/magdagessler_official/

Gwiazda opowiedziała o swojej diecie. Warto wziąć z niej przykład.

Magda Gessler w ostatnim czasie schudła aż 15 kilogramów. Zastanawiacie się, jak udało się jej osiągnąć tak spektakularne rezultaty? Okazuje się, że gwiazda TVN przeszła na dietę. W jednym z wywiadów zdradziła swój jadłospis. Poznajcie szczegóły.

Dieta Magdy Gessler

Magda Gessler w rozmowie z "Jastrząb Post" wyznała, że samodzielnie opracowała dietę, dzięki której udało się jej zredukować wagę. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" wyznała, że unika pieczywa i zdradziła swoje menu. Znajdziemy w nich dużo warzyw i niskokalorycznych produktów. Ponadto unika alkoholu.

Nie mam apetytu, takiego niesamowitego łaknienia. Zmniejszyłam, skurczyłam sobie żołądek całą moją historią i zazwyczaj jem na śniadanie biały ser, pomidor, kawę, sok z pomarańczy. Nie lubię pieczywa, nie przepadam. Jem skórkę od chleba rano z masłem na grubo. A potem już pieczywo nie istnieje, potem już jest sałata rzymska z oliwą z oliwek, solą, octem winnym jabłkowym. Na to bardzo grubo i dużo cienko tartego parmezanu. To jest moje danie obiadowe. A wieczorem jem pieczonego bakłażana z oliwą z oliwek – powiedziała Magda Gessler.

Zdecydowalibyście się na taką dietę?

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się do restauracji na obiad? Wynik może cię zaskoczyć!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów