Gessler zainwestowała 400 tysięcy zł w kolejny biznes!

Magda Gessler
Fotografia: Instagram.com/magdagessler_official

Gwiazda nie zwalnia tempa!

Wszystko, czego dotknie się Magda Gessler, zamienia się w złoto. Mimo że ma na koncie wiele biznesów, to wciąż jej mało. Znana restauratorka pochwaliła się ostatnio kolejnym pomysłem na biznes. Zainwestowała w niego aż 400 tys. zł!

Magda Gessler zainwestowała 400 tys. zł w alkohol

Magda Gessler jest za jedną z najbogatszych gwiazd polskiego show biznesu. Poza restauracjami prowadzi kilka innych interesów. Ostatnio poinformowała o tym, że stworzyła własną linię lodów, a teraz zaskoczyła wszystkich kolejną wieścią. Gwiazda TVN została właśnie akcjonariuszem producenta alkoholi Mazurska Manufaktura. Jak podaje portal Money.pl, zainwestowała w ten biznes 400 tysięcy złotych.

Lubicie wódeczki, nalewki czy Advocaaty? Wkrótce ich spróbujcie i ocenicie. Ajerkoniak jest jedynym produkowanym z naturalnych jaj, nie z proszku... Jest pyszny. Zostałam akcjonariuszem Mazurska Manufaktura ‼️ Po więcej informacji zajrzyjcie na profil Manufaktury.

Trzeba przyznać, że Magda ma głowę do interesów. Przypomnijmy, że poza udziałami w Mazurskiej Manufakturze i prowadzeniem restauracji występuje w programach telewizyjnych, wydała kilka książek i ma na koncie wiele kontraktów reklamowych.

Freddie Mercury
Rozwiąż quiz

Pseudonimy gwiazd - czy znasz prawdziwe imiona i nazwiska znanych ludzi?

Freddie Mercury

1. Freddie Mercury to światowej klasy muzyk. Czy wiesz jakie jest prawdziwie imię i nazwisko wokalisty zespołu Queen?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów