Piotr Czaykowski z "Azja Express" ma wiele fanek. Zalicza się do nich... Magda Gessler. Jej komentarz pod jego zdjęciem rozbraja

Katarzyna Leszczyńska 25.09.2017
Piotr Czaykowski i Magda Gessler
Fotografia: Fotografie: Instagram/Piotr Czaykowski i Instagram/Magda Gessler

Restauratorka skomplementowała walory modela w swoim bardzo kwiecistym stylu. 

Magda Gessler słynie ze swojej bezpośredniości. Jej przykład pokazała ostatnio na Instagramie. Restauratorka bardzo odważnie skomentowała zdjęcie Piotra Czaykowskiego, przyjaciela Michała Piróga, z którym tancerz wystąpił w programie „Azja Express”. Czaykowski jest modelem i ma wiele fanek, zwłaszcza po ostatnim występie w programie. Jak się okazuje, zalicza się do nich również Magda Gessler. 

Magda Gessler była wyraźnie zachwycona zdjęciem i wyglądem modela. Restauratorka w niezwykle zabawny sposób skomentowała jedno z najnowszych zdjęć modela na Instagramie. 

Piotr, jesteś jedyny. Tyle uroku na raz. Matka natura jest czasami wspaniała.

Czaykowskiemu najwyraźniej spodobał się komentarz Magdy Gessler. Postanowił odpisać jej w równie zabawny sposób. Model zaprosił restauratorkę w komentarzu na wspólny lunch. 

Kochana! Porywam Cię na lunch jak wrócę.

Pani Magda na razie nie odpisała na zaproszenie, ale sądząc po jej zażyłości z modelem bez wahania się zgodzi. Nie jest to pierwsza tak zabawna sytuacja z jej udziałem. Niedawno pisaliśmy o małej wpadce, kiedy restauratorka przez przypadek pokazała, czego szuka w Google. Gwiazda TVN-u ma olbrzymi dystans do siebie, za co nie sposób jej nie lubić. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów