Magda Gessler wystąpi z córką w "Azja Express"? Lara postanowiła skomentować doniesienia

Anna Respondek 27.02.2018
Magda Gessler z córką Larą
Fotografia: EAST NEWS

Magda Gessler w programie "Azja Express" to byłby prawdziwy hit. Jej córka ujawniła, czy istnieje taka możliwość. 

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych i najbardziej barwnych gwiazd stacji TVN. Jej program "Kuchenne rewolucje" niezmiennie przyciąga przed ekrany telewizorów milionową publiczność, która z zaciekawieniem obserwuje gorący temperament restauratorki. 

Zobacz także: Były uczestnik "Kuchennych rewolucji" żałuje wzięcia udziału w show

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje, na temat ewentualnego uczestnictwa Gessler w programie "Azja Express". Choć dla fanów byłaby to prawdziwa niespodzianka, to jednak wygląda na to, że pozostanie jedynie pobożnym życzeniem. Doniesienia te w rozmowie z portalem Plejada.pl postanowiła skomentować córka gwiazdy, Lara Gessler

Mimo całej miłości do mojej mamy i podróży z nią, to wydaje mi się, że ten jeden dolar mógłby nie wystarczyć. Mama jest już panią nie najmłodszą, mimo że super witalną i wydaje mi się, że potrzebuje pewnego komfortu jak wszystkie starsze osoby - stwierdziła. 

Lara przyznała także, że ona nie miałaby problemu wyjechać w podróż za jednego dolara. Na pytanie o to, czy sama wzięłaby udział w "Azja Express", nie chciała jednak odpowiedzieć. 

Zobacz także: Magda Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Fani krytykują

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów