Magda Gessler wspomina moment narodzin syna. "Łza kręci się w oku"

Magda Gessler złożyła synowi życzenia urodzinowe.
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVN/East News

Magda Gessler złożyła synowi życzenia urodzinowe za pomocą mediów społecznościowych. Wspomniała również moment pojawienia się Tadeusza na tym świecie.

Magda Gessler postanowiła złożyć swojemu synowi Tadeuszowi nietypowe życzenia urodzinowe. Prowadząca programu "Kuchenne Rewolucje" opowiedziała o jego narodzinach. Ten moment był dla niej wyjątkowy. Restauratorka podkreśla, że już wtedy w oczach dziecka dostrzegła bardzo ważne pytanie.

Magda Gessler składa życzenia Tadeuszowi Mullerowi

Tadeusz Muller przyszedł na świat 13 sierpnia 1983 roku, więc właśnie dziś kończy 36 lat. Z tej okazji jego mama postanowiła zamieścić na Facebooku specjalny, bardzo emocjonalny wpis.

Dziś... wracają wspomnienia... 13 sierpnia... Tadeusz pojawił się... obok mnie na świecie... spojrzał na mnie bardzo przytomnym wzrokiem... w jego oczach widziałam konkretne pytanie: Mamo, czy jesteś świadoma... tego, że jestem z wami tu i teraz? Jego oczy nie były oczami dziecka! Tylko całkiem dojrzałego faceta... kocham, mama - napisała na swoim profilu na Facebooku Magda Gessler.

Gwiazda zamieściła również życzenia na Instagramie:

Łza kręci się w oku, totalne wzruszenie... ogarnia całą mnie... Według czasu polskiego Tadeusz przyszedł na ten dziwny świat... w Madrycie bardzo gorącego lata o godz. 12 w południe 13 sierpnia w klinice Santa Cristina... kochany mój Tadeuszu... szczęścia Ci życzę... jestem z Tobą zawsze! Kocham bardzo.

Fani restauratorki są wzruszeni tym, jak Magda z czułością wspomina o narodzinach syna. Dołączają się do życzeń i składają własne.

Besos i pozdrowienia dla Mateusza! Sto lat!

Najlepszego! Mój mąż także świętuje dziś swoje urodziny.

Tylko matczyne serce tak podyktuje słowa miłości w rocznicę jej urodzin - czytamy w komentarzach pod wpisami restauratorki.

Tadeusza Mullera i Magdę Gessler łączy pasja do gotowania. Restauratorka w jednej z rozmów z "Party" podkreślała, że syn jest jej autorytetem kulinarnym. Tadeusz jest właścicielem kilku popularnych restauracji, m.in. Aioli czy Orzo. Przez większość życia nie pojawiał się w mediach. Chciał w pełni samodzielnie osiągnąć sukces. Ostatnio jednak coraz częściej pojawia się w towarzystwie mamy.

Zobacz także: Magda Gessler została oszukana! "Sprawą zajmują się już organy ścigania"

Sprawdź, z którą gwiazdą powinieneś zjeść obiad. Może będzie to sławna restauratorka Magda Gessler?

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów