Magda Gessler wspiera społeczność LGBT. Pokazała film z parady równości

Magda Gessler popiera społeczność LGBT.
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej telewizji. Jest idolką zarówno starszych, jak i młodszych widzów. Wśród grona jej fanów znajdują się także osoby ze społeczności LGBT.

Magda Gessler zdecydowanie wspiera osoby ze społeczności LGBT. Dla restauratorki nie jest to temat tabu - wielokrotnie wspominała o nim na swoich mediach społecznościowych. Pod jednym ze zdjęć pisała, że "miłość jest piękna w każdym kolorze, jeśli jest prawdziwa". Teraz opublikowała nagranie z parady równości.

Magda Gessler wspiera paradę równości

W ostatnim czasie dochodzi do wielu aktów przemocy motywowanych rasizmem i homofobią. Parady równości nie są już bezpiecznym przemarszem - ich uczestnicy spotykają się z obelgami, są obrzucani przedmiotami, a w najgorszych przypadkach nawet bici.

Coraz więcej gwiazd głośno mówi o tolerancji i popieraniu osób LGBT. W sobotę 7 września odbył się marsz równości w Katowicach. W pewnym momencie tłum zacząć skandować hasło "Miłość, wolność, Magda Gessler". Filmik szybko dotarł do restauratorki, która zdecydowała się opublikować go na swoim profilu na Instagramie. W komentarzu pod postem dodała, że była na paradzie "duchem".

Podoba wam się wpis Magdy Gessler?

Zobacz także: Magda Gessler podbija polską telewizję. Jesienią zobaczymy aż pięć programów z jej udziałem

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się do restauracji na obiad? Wynik może cię zaskoczyć!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów