Magda Gessler ma romans z Afrykaninem? Gwiazda ujawnia prawdę na temat zdjęcia

Anna Respondek 13.03.2018
Magda Gessler
Fotografia: Youtube/tvnpl

Wypowiedź Gessler dawno tak bardzie nie rozbawiła internautów. Gwiazda pokazała dystans do siebie?

Magda Gessler od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Choć można by powiedzieć, że ma tak samo wielu fanów jak i antyfanów, to niezmiennie jej programy biją rekordy popularności. 

Zobacz także: Uczestnik "Kuchennych rewolucji" żałuje udziału w show. Stawia Gessler mocny zarzut

Gwiazda jest niezwykle barwną i temperamentną postacią, dzięki czemu nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Jak sama przyznała, wie, że dobrze się klika, jednak ostatnia plotka na jej temat przeszła już wszelkie granice. Gessler na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym w tle widać czarnoskórego mężczyznę. Wkrótce potem w mediach pojawiła się wiadomość o jej nowym kochanku i romansie. 

Spekulują, że choć para nie jest do siebie przytulona, ani nie trzyma się za ręce, to być może jest jeszcze za wcześnie w ich relacji na publiczne okazywanie uczuć - napisali dziennikarze portalu Pikio. 

gesll
Fotografia: Instagram/magdagessler

Magda Gessler komentuje plotki o romansie z Afrykaninem

Magda Gessler postanowiła odnieść się do powstałych plotek i skomentowała doniesienia portalu. Na swoim Facebooku zamieściła długi i niezwykle żartobliwy wpis, w którym wyjaśniła, jak zareagowała na swój nowy "romans". 

Już dawno żaden komentarz do mojego zdjęcia opublikowanego na Instagramie tak mnie nie rozbawił. Nie mogłam się przestać śmiać! Wiecie, że moja wyobraźnia jest ogromna, ale w tym przypadku została pobita. Rozumiem, że się dobrze klikam, ale jedno to wyobraźnia a drugie to bzdury. PS. Uwaga! Rada dla podróżujących „blondynek” po Kenii. Proście o przewodnika, który jest kobietą, a po drugie najlepiej blondynką. Wtedy możecie oczekiwać rozumnych komentarzy - napisała. 

Fani restauratorki również nie zawiedli. Pod jej odpowiedzią pojawiło się wiele zabawnych komentarzy. 

O cholera... Ale ma Pani branie, że tak powiem.

Nieważny kolor, miłość nie wybiera.

Niedobra Magda. Cóż, komuś się nudzi - żartowali.

Uwierzyliście w tą plotkę? ;)

Zobacz także: Internauci miażdżą uczestniczkę "Kuchennych rewolucji". Odpowiada na krytykę

Zobacz także, jak Magda Gessler i inne gwiazdy TVN zmieniły się od początków kariery:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów