Których dań nie potrafią przygotować Polacy? Magda Gessler ujawnia!

Marianna Bereza 22.11.2019
Magda Gessler
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Przy okazji podzieliła się przepisem na lubianą nad Wisłą potrawę.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek i osobistości telewizyjnych w Polsce. Ostatnio pisaliśmy o tym, że prezenterka opublikowała świąteczną ofertę na ciasta. W kwestiach kulinarnych Magdzie ufa wielu Polaków. Gwiazda TVN w wywiadzie dla "Faktu" zdradziła, jakich potraw nie umieją przygotować jej rodacy. Przy okazji podzieliła się przepisem na idealnego schabowego.

Magda Gessler demaskuje Polaków. Z którymi potrawami sobie nie radzimy?

Magda Gessler od wielu lat prowadzi na antenie TVN-u "Kuchenne rewolucje". Podpowiada, jak prowadzić swój biznes i karmić Polaków. Program przyniósł jej dużą rozpoznawalność. Nic dziwnego, że prezenterka stała się autorytetem w kwestiach kulinariów. W wywiadzie dla dziennika "Fakt" gwiazdę zapytano o to, których potraw nie potrafimy przygotować.

Rosołu, schabowego i barszczu. Do barszczu zamiast buraków dajemy wodę i koncentrat. Rosół gotujemy na kostce i skrzydełkach kurczaków hodowlanych, które nie mają żadnej wartości, a wręcz są szkodliwe - powiedziała, wskazując bez wahania na kuchnię polską.

Przy okazji Magda zdradziła idealny przepis na jedno z najpopularniejszych dań naszej rodzimej kuchni, czyli... schabowego

Schabowego maczamy w mące, jajku i bułce tartej, a powinniśmy zostawić go na jedną noc w mleku i cebuli, żeby był kruchy i delikatny. Następnego dnia robimy panierkę z bagietki startej na grubo na tarce i smażymy. Staramy się iść na skróty, a tak się dobrej kuchni nie robi - oceniła.

Inspirujecie się radami Magdy Gessler?

Zobacz także: Magda Gessler schudła już 13 kg! Zdradziła, jak tego dokonała

Marzysz o obiedzie w towarzystwie znanej osoby? Zrób quiz i sprawdź, czy trafisz na Magdę Gessler!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów