Restauratorka wyrzuciła Gessler za drzwi i zarzucała jej manipulację w "Kuchennych Rewolucjach". Jest jej odpowiedź

Katarzyna Leszczyńska 23.10.2017
Justyna Wysk i Magda Gessler
Fotografia: Fotografie: Facebook/justyna.wysk oraz Instagram/Magda Gessler

Ostatni odcinek programu był bardzo kontrowersyjny.

W ostatnim odcinku „Kuchennych Rewolucji” doszło do poważnej sprzeczki pomiędzy prowadzącą program Magdą Gessler, a właścicielką restauracji, która poprosiła ją o pomoc, Justyną Wysk. Po raz pierwszy w historii produkcji ktoś potraktował w ten sposób najsłynniejszą polską kreatorkę smaku. Najbardziej szokującą rzeczą, jaka się wydarzyła, było wyrzucenie restauratorki za drzwi przez właścicielkę „Czarnego Motyla”.

Justyna Wysk oskarżyła Magdę Gessler o manipulowanie faktami. Zrobiła to pod postem na Facebooku restauratorki dotyczącym najnowszego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Kobieta zarzuciła produkcji, że wycięła momenty, w których to Magda Gessler ją obraża.

Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu czy pochwy? Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było – drążyła temat.  

Magda Gessler postanowiła skomentować całą niezręczną sytuację w TVN24. Jej zdaniem właścicielka „Czarnego Motyla” podeszła niepoważnie do rewolucji i podważyła jej autorytet. Na koniec Gessler wbiła szpilę właścicielce restauracji odsyłając ją do psychologa.

Fani programu obawiają się o pracowników restauracji

Magda Gessler już nie pierwszy raz ma do czynienia z nieprzyjemnymi sytuacjami ze strony właścicieli restauracji, do których jest zapraszana. Choć nikt jeszcze nie potraktował jej tak jak Justyna, nie raz musiała radzić sobie z podobnymi zjawiskami.

Ja jestem lekarzem. Leczę każdy wypadek. Są trudne i są łatwe. Trzeba mieć do tego dystans, uśmiech i lubić ludzi. Taki to jest zawód – powiedziała w rozmowie z „Plotkiem”.

Na Facebooku nie cichną komentarze dotyczące najnowszego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Fani Magdy Gessler są oburzeni całą sytuacją i otwarcie krytykują zachowanie Justyny Wysk. Niektórzy z nich wyrazili jednak swoje obawy dotyczące pozostałej ekipy pracującej w restauracji, która została zamknięta po nagraniach do programu. Internauci zapytali Magdę Gessler o to, co dalej się z nimi stało. Restauratorka ich jednak uspokoiła.

Mają już pracę w pięknym miejscu – napisała w komentarzu.

Magda Gessler polubiła ekipę pracującą w restauracji. Wszyscy razem pracowali ciężko, żeby doprowadzić do finałowej kolacji, przy której nie pomogła właścicielka. Ciekawe, jak długo jeszcze potrwa konflikt pomiędzy dwoma paniami. Wszystko zależy od tego, czy Justyna Wysk teraz odpowie restauratorce.

Sukienki na każda okazję 2018

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów