Magda Gessler schudła już 13 kg! Zdradziła, jak tego dokonała

Magda Gessler zdradziła, jak schudła.
Fotografia: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler zaskoczyła niedawno fanów spektakularną metamorfozą. Okazuje się, że restauratorka w dalszym ciągu chudnie. Zgubiła już ponad 10 kilogramów!

Magda Gessler w ostatnim wywiadzie dla "Party" zdradziła, że udało jej się zgubić już 13 kilogramów. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" opowiedziała o swojej spektakularnej przemianie i zdradziła, co robi, by zrzucać kolejne kilogramy. Jej sposoby mogą zainspirować wiele osób.

Magda Gessler zdradziła szczegóły swojej diety

Restauratorka ujawniła zmiany w swojej diecie. Nie są one "magiczne", a wręcz przeciwnie - bardzo proste i możliwe do wprowadzenia przez każdego.

Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy - podkreśla gwiazda w rozmowie z "Party".

Wcześniej restauratorka ujawniła również, że dba o aktywność fizyczną. Jej ulubionym sposobem na więcej ruchu w ciągu dnia jest taniec.

Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera - zachwyca się Magda Gessler.

Co sądzicie o figurze "królowej polskiej kuchni"?

Zobacz także: Magda Gessler wściekła na kucharzy. "Naprawdę chciało mi się rzygać"

Z którą polską gwiazdą powinieneś zjeść obiad? Myślisz, że mogłaby to być Magda Gessler?

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów