Magda Gessler pozuje bez makijażu. "Lepiej, młodziej, piękniej" - piszą zachwyceni internauci

Redakcja 11.08.2017
Magda Gessler
Fotografia: ONS

W takim wydaniu restauratorka pokazuje się naprawdę rzadko. 

Magda Gessler, jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek, dba o to, aby zawsze wyglądać doskonale. Swoich fanów przyzwyczaiła już nie tylko do ciętego języka, którego chętnie używa nagrywając odcinki "Kuchennych rewolucji", ale również do swoich stylizacji. Te, są zawsze niezwykle barwne i oryginalne. 

Telewidzowie z pewnością też zwrócili uwagę na makijaż gwiazdy, bez którego restauratorka nie występuje przed kamerą. Mocno podkreślone oczy nadają twarzy wyrazistości i charakteru. A jak Magda Gessler wygląda w naturalnym wydaniu? Niezwykle korzystnie, o czym świadczy zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie. 

Lepiej bez makijażu?

Na fotografii restauratorka pozuje z córką, Larą Gessler. Zdjęcie zostało wykonane w Kanadzie, gdzie mieszka i pracuje ukochany Magdy Gessler, Waldemar Kozerawski. To wśród bliskich restauratorka pozwoliła sobie na bardziej naturalny look. Kiedy opublikowała zdjęcie w sieci, internauci prześcigali się w komplementowaniu gwiazdy.

Bez makijażu wygląda pani 15 lat młodziej.

Tysiąc razy lepiej wygląda pani bez ciemnego makijażu oczu. 

Pani Madziu, proszę nie robić sobie nigdy mocnego makijażu - tutaj wygląda pani uroczo i jak małe bejbi. 

Proszę przestać się malować w ten okropny sposób "na pandę". Tylko krzywdzi pani swoją oryginalną urodę, uwielbiamy pani zdjęcia w delikatnym make-upie. 

Bez makijażu lepiej, młodziej, piękniej i przede wszystkim naturalnie. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko zgodzić się z internautami. Magda Gessler w naturalnym wydaniu prezentuje się naprawdę korzystnie :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów