Magda Gessler pozuje bez makijażu. Jest nie do poznania. Jedni zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. "Po co pani to zrobiła?"

Katarzyna Leszczyńska 10.10.2017
Magda Gessler
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Podoba ci się jej naturalny wygląd?

Magda Gessler znana jest ze swojego specyficznego poczucia humoru, ale również z tego, że stara się dbać o swój wygląd. Dlatego też ostatnio zaskoczyła swoich fanów bardzo odważnymi zdjęciami na Instagramie. Kreatorka smaków pozuje na nich podczas odpoczynku nad basenem. Największą uwagę przykuwa fakt, że prowadząca „Kuchenne Rewolucje” jest na nich bez makijażu, co zdarza się niezwykle rzadko.

Zdjęcie zrelaksowanej Magdy Gessler bez makijażu wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. Wielu z nich zauważa, że gwiazda TVN-u wygląda znacznie młodziej w naturalnej wersji. Bardzo dużą uwagę na zdjęciu przykuwają usta restauratorki, która pozuje ze swoim znakiem rozpoznawczym, przesyłając fanom „besos”, czyli całusy. Nie wszystkim internautom spodobało się jednak takie wydanie Magdy Gessler.

Boże, zero brwi. Po co pani to zrobiła? Po co to zdjęcie?

Pani taka ładna i mądra, a te usta takie okropne.

No nie mogę, patrzę i oczom nie wierzę. Strasznie!

Wygląda młodziej?

Bardzo dużą uwagę przykuwa jeden komentarz, w którym internauta pyta gwiazdę, czy za niego wyjdzie. Magda Gessler zdecydowała się mu odpowiedzieć jednym słowem, po raz kolejny pokazując swoje ogromne poczucie humoru: „tak”. Wielu komentujących postanowiło docenić odwagę Magdy Gessler i jej dystans do siebie. Według nich naturalny wygląd restauratorki jedynie dodaje jej uroku.

Bardzo ładne zdjęcie, nareszcie widać prawdziwe piękno.

Bez mocnego makijażu zdecydowanie ładniej i młodziej pani wygląda.

Magda Gessler na nowych zdjęciach z całą pewnością jest nie do poznania. Jak widać, jej fani podzielili się zdaniami na temat jej naturalnego wyglądu. A wam podoba się w takim wydaniu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów