Magda Gessler poszukuje pracowników. Oferuje stawkę... 13 złotych za godzinę!

Magda Gessler szuka pracowników do restauracji.
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych restauratorek w całej Polsce. Teraz media obiegła informacja, że jej restauracja "U Fukiera" poszukuje pracowników. Stawka jednak, zdaniem internautów, pozostawia wiele do życzenia.

Magda Gessler zasłynęła w mediach ciętym językiem i oryginalnym stylem bycia. Jej program "Kuchenne rewolucje" pomaga restauratorom w całej Polsce stanąć na nogi i poprawić sytuacje w ich placówce gastronomicznej. Teraz słynna restauracja Magdy Gessler "U Fukiera" poszukuje pracowników na zmywak.

Restauracja Magdy Gessler szuka pracowników

Ogłoszenie o pracę pojawiło się na stronie "Gastronomia Warszawska".

Poszukiwana osoba na zmywak do restauracji "U Fukiera", Rynek Starego Miasta 27. Praca w systemie 2/2, w godzinach 10-23. Stawka 13zł/h - możemy przeczytać w ogłoszeniu.

Oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, jednak nie ze względu na atrakcyjność stanowiska. Internauci zaczęli głośno komentować proponowaną stawkę godzinową. Chociaż praca na zmywaku jest dość prosta, to jednak wymagająca fizycznie.

Pewnie jeszcze 13 złotych brutto. Żenada.

A w programie "Kuchenne rewolucje" Magda zawsze walczy o wyższe stawki dla wykorzystywanych pracowników...

Nawet na kilo pietruszki za mało - komentują zdegustowani użytkownicy.

Portal "Pudelek" zdecydował się skontaktować z rekruterem i dowiedzieć się, jakie będą obowiązki osoby na tym stanowisku. Okazuje się, że restauracja ma problem ze znalezieniem pracownika - do tej pory zgłosiły się tylko cztery osoby.

Obowiązki to tylko zmywanie talerzy i kieliszków. Zgłosiły się tylko 4 osoby póki co. Jest duży problem z pracownikami niestety w całej gastro, to nie tylko nasza bolączka - wyznała w rozmowie z "Pudelkiem" osoba rekrutująca.

"U Fukiera" to jedna z najbardziej znanych restauracji w Warszawie serwujących kuchnię polską. Cena jednej porcji rosołu to 23 złote, a za kotlet schabowy z kapustą zapłacimy 57 złotych.

Co sądzicie o ofercie pracy u Magdy Gessler?

Zobacz także: Magda Gessler o spocie z udziałem Beaty Kozidrak: „To było kiczowate”

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad? Może poszlibyście razem do restauracji "U Fukiera"?

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów