Magda Gessler popłakała się w programie "MasterChef". Co ją tak wzruszyło?

Julita Buczek 30.09.2019
magda gessler
Fotografia: Instagram @magdagessler_official

Ostatni odcinek programu "MasterChef" był dla Magdy Gessler bardzo wyjątkowy. Na planie show TVN-u pojawili się niespodziewani goście.

Magda Gessler od wielu lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Dzięki dużemu poczuciu humoru, a także szczerości i naturalności może pochwalić się niesamowitą grupą fanów. Popularna restauratorka prócz "Kuchennych rewolucji" zasiada również w jury show "MasterChef". 

Magda Gessler płacze w "MasterChefie"

Na 66-letnią gwiazdę w ostatnim programie czekała prawdziwa niespodzianka. Na początku odcinka Anna Starmach postanowiła zapowiedzieć prawdziwą atrakcję.

Dzisiaj wielki dzień Magdy. Ja sobie nie wyobrażam tego dnia bez dwóch bardzo ważnych osób dla Was, ale też dla Magdy. Przywitajmy Larę i Tadeusza - powiedziała Starmach. 

Magda Gessler nie kryła rozczulenia z niespodzianki, którą przygotowały dla niej dzieci. Restauratorka bardzo się wzruszyła do tego stopnia, że nie mogła ukryć łez na wizji.

Jak ich zobaczyłam, myślałam, że umrę. Najbardziej mnie zaskoczyło, że wyglądali, jakby przyszli na jakiś ślub. Wyglądali po prostu zjawiskowo. Nigdy nie widziałam ich tak pięknych razem. Wow, no wow. Niesłychanie piękne zdarzenie. Najlepiej na świecie - mówiła Gessler.

Magdalena parę godzin po emisji programu udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie oraz poruszający opis.

Nie wiem, jak dotrwałam do końca tego odcinka "Masterchefa", który oglądacie. Moje wzruszenie było tak mocne, moja duma tak silna, a niespodzianka tak bajkowa, że musiałam się powstrzymać całą siłą mojej woli, aby łzy nie ciekły mi ciurkiem. To największa nagroda, jaką może dostać mama. Zobaczcie sami, co przeżyłam i dlaczego tak się wzruszyłam. Ewie Leji i Grzegorzowi Kupcowi dziękuję najserdeczniej, jak mogę. To był celny strzał w moje serce - napisała Magda.

Co sądzisz o takiej reakcji Magdy?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek założyła kusą kreację i wywołała burzę w sieci. „Krzywe nogi” piszą fani!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów