Gessler pokazała zdjęcie sprzed 25 lat! Fani: "Pani i Lara jak dwie krople wody"

Paulina Ermel 11.02.2019
Magda Gessler
Fotografia: instagram.com/magdagessler_official

Ostatnio furorę w sieci robi wyzwanie, które polega na pokazywaniu swoich zdjęć z przeszłości. Magda Gessler postanowiła pójść za ciosem i zaprezentowała fanom swoją fotkę sprzed... 25 lat! Zobaczcie.

Magda Gessler regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Restauratorka ostatnio dołączyła do wyzwania, które ma na celu pokazać, jak bardzo zmieniła się w ostatnich latach. Gwiazda poszła o krok dalej i pokazała zdjęcie sprzed 25 lat!

Jej fotka z 1994 roku zrobiła furorę. Fani jednogłośnie stwierdzili, że Gessler i Lara wyglądają identycznie! Zgadzacie się?

Magda Gessler na zdjęciu sprzed 25 lat

Magda Gessler wrzuciła do sieci zdjęcie z 1994 roku. Pozuje na nim z... Marcinem Tyszką! Wygląda na to, że gwiazdy znają się naprawdę sporo czasu, gdyż fotka została zrobiona tuż po osiemnastych urodzinach Marcina!

Zdjęcie wykonane w kawiarni hotelu Bristol najpierw do sieci wrzucił Marcin. Dopiero później tym samym kadrem pochwaliła się Magda. Opatrzyła go podpisem: "Wspomnienie 1994 r. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka... szok? Ale tak było. Teraz trochę zbzikowaliśmy, oddając się bez reszty swoim pasjom... Kocham Cię, MT. #mg #besos".

Fani od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół. A dokładnie na to, jak Lara Gessler jest podobna do swojej mamy. I to podobieństwo widać właśnie na zdjęciu z 1994 roku.

Pani i Lara jak dwie krople wody!

Wow, cała Lara!

Na tym zdjęciu widać podobieństwo córki do mamy

Wy też widzicie to podobieństwo?

Magda Gessler dzieli czas między Polskę, a Kanadę. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda jej dom za oceanem? Mamy dla was odpowiedź! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów