Magda Gessler sprzedaje świąteczne ciasta. Ceny jej wypieków zwalają z nóg

Łucja Siennicka 20.11.2019
Magda Gessler
Fotografia: Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler udostępniła ofertę świąteczną. Słynna restauratorka ujawniła, ile trzeba zapłacić za przygotowane przez nią świąteczne ciasta. Niektóre ceny przyprawiają o zawrót głowy. 

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Z powodzeniem łączy prowadzenie biznesów z regularnym występowaniem w telewizji. Śmiało można powiedzieć, że w kwestiach kulinarnych ufa jej wielu Polaków.

Nic dziwnego, że jej restauracje są chętnie odwiedzane przez gości. Tym razem Magda Gessler opublikowała świąteczną ofertę na ciasta. Niestety, nie każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić

Magda Gessler opublikowała ofertę na świąteczne ciasta. Jest drogo

Magda Gessler od ponad dziewięciu lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje", w którym podpowiada restauratorom, jak prowadzić swój biznes i karmić Polaków. Show przyniosło jej dużą rozpoznawalność.

Magda jest autorytetem kulinarnym dla wielu osób. Nic dziwnego, że jej oferty cieszą się dużym zainteresowaniem jej wielbicieli. Znana restauratorka powoli przygotowuje się do świąt, z tej okazji opublikowała ofertę na świąteczne ciasta.

Pojawiły się informacje, że ciasta bożonarodzeniowe w wykonaniu Magdy Gessler są koszmarnie drogie.  Jak podaje plejada.pl - w ofercie można znaleźć wiele tradycyjnych wypieków, w tym piernik, makowiec i sernik.

Najwięcej zapłacimy za makowca - cena wynosi 110 złotych za kilogram ciasta. Za 0,85 g piernika świątecznego trzeba zapłacić 70 złotych. Najtańsze ciasta to baba drożdżowa (0,7 kg), placek drożdżowy (0,6 kg) i strudel malinowy (0,6 kg), za który zapłacimy "jedynie" 50 złotych.

Osobną kwestią są torty. W ofercie znalazł się tort makowy (3 kg), piernikowy (2,5 kg), rumba wiśniowa (2,5 kg) oraz orzechowy z Baileys (3 kg). Za każdy z nich musimy zapłacić "zaledwie" 300 złotych.

Screen menu z restauracji Słodki Słony
Fotografia: Słodkislony.pl

Skusicie się?

Zobacz także: Magda Gessler schudła już 13 kg! Zdradziła, jak tego dokonała

Marzysz o obiedzie w towarzystwie znanej osoby? Zrób quiz i sprawdź, czy trafisz na Magdę Gessler!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów