Magda Gessler pochwaliła się zjawiskową figurą! Jej sekret jest banalny

Magda Gessler w sukience ryby i białych okularach
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler wróciła z Kanady i zachwyciła sylwetką! Zdradziła sekret swojej figury, a jej słowa potwierdziła przyjaciółka restauratorki. Zaskakujące!

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Restauratorka zazwyczaj stawia na kolorowe ubrania. Ostatnio pochwaliła się jednak elegancką stylizacją, którą podkreśliła swoją sylwetkę. Fani są nią zachwyceni! Tym samym Gessler zdradziła sekret swojej figury. Słowa restauratorki potwierdziła natomiast jej przyjaciółka. Okazuje się, że Magda Gessler najwięcej zawdzięcza... miłości! Ale nie tylko ona sprawia, że promienieje.

Zobacz także: Magda Gessler zdradziła sekret swojej urody. Zaskakujące wyznanie gwiazdy! 

Sekret figury Magdy Gessler

Na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiło się zdjęcie restauratorki w białej bluzce i czarnej spódnicy do kolan. Do tego gwiazda dobrała czarne buty na niskim obcasie, których krój znacznie wydłuża nogi. Fani są zgodni, że Gessler wygląda rewelacyjnie!

Naszą największą uwagę przykuł jednak post restauratorki. Miłość bez wątpienia sprawiła, że Magda Gessler promienieje! 

Tak się mam po pomidorach... I pierwszej miłości. Walduś. Zawsze mówię, że dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić - napisała Gessler.

Na temat sylwetki Magdy Gessler wypowiedziała się również jej przyjaciółka, w rozmowie z "Super Expressem".

Magda zawsze po wizycie u Waldemara wraca szczuplejsza, szczęśliwsza. Tak działa miłość. Ale oczywiście też zdrowiej się tam odżywia. Nie musi testować przeróżnych dań w restauracjach, tak jak podczas "Kuchennych rewolucji", może zadbać o siebie - mówi przyjaciółka Magdy.

Nam się wydaje, że tym sekretem może być jeszcze radosny taniec, który niedawno prezentowała na Instagramie. Niezależnie od tego, co zrobiła, trzeba przyznać, że wygląda świetnie!

Zobacz także: Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem z młodości. Wtedy jeszcze nie była tak znana! 

Magda Gessler od lat jest gwiazdą TVN-u! Zobaczcie, jak zmieniły się największe gwiazdy stacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów