Magda Gessler pochwaliła się choinką. Fani zwrócili uwagę na coś innego. "Ale pani wyszczuplała!"

Katarzyna Leszczyńska 30.11.2017
Magda Gessler
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Gessler sama przyznaje, że jeszcze za wcześnie na choinkę.

Choć grudzień dopiero się zacznie, a do świąt jeszcze ponad trzy tygodnie, atmosfera bożonarodzeniowa zaczyna się udzielać. Za oknem pojawił się już pierwszy śnieg, w galeriach handlowych są dekoracje świąteczne, można zatem powoli przymierzać się ozdabiania naszych domów. Z podobnego założenia wychodzą niektóre gwiazdy, a wśród nich Magda Gessler, która ostatnio wstawiła zdjęcie, na którym pozuje przy choince.

Choinka, przy której pozuje Gessler jest naprawdę ogromna. Pod nią znajdują się wielkie pudła z prezentami. Cały wystrój wygląda jak wyjęty z filmu świątecznego. Gessler przebywa obecnie w Kanadzie i to właśnie tam pozowała na tle choinki. Sama przyznała jednak, że to chyba trochę za wcześnie.

Magda Gessler przy choince
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Fani przyznają Gessler rację i zwracają uwagę na jej wygląd

Fani Magdy Gessler są zachwyceni wystrojem świątecznym z jej zdjęcia, choć wielu z nich przyznaje restauratorce rację, że to faktycznie jeszcze zbyt wcześnie na bożonarodzeniowe dekoracje. Sama prowadząca „Kuchenne Rewolucje” jest ubrana niezwykle odświętnie, co również nie uszło uwadze Internautów.

Zdecydowanie za wcześnie.

Troszeczkę za wcześnie, ale jaki komfort psychiczny.

Zawsze to o 26 dni dłużej w cudownej atmosferze świąt.

Pani Magdo, jak z bajki.

Wielu fanów Magdy Gessler zwróciło jednak uwagę na coś zupełnie innego. Ich zdaniem figura restauratorki ostatnio znacznie się poprawiła. Na najnowszym zdjęciu Gessler wygląda bardzo szczupło.

Choinka jak choinka, wszystkie są piękne, ale metamorfoza pani… Jaka zmiana figury. Pani Madziu, pięknie.

Ale pani kochana wyszczuplała.

Jaka piękna sylwetka, prezentuje się pani rewelacyjnie.

Ale figurka, super.

Oczywiście każdy lubi inaczej odczuwać świąteczny klimat. Wiele osób podkreśla, że w Kanadzie, gdzie obecnie przebywa Magda Gessler, tradycja jest nieco inna i niedługo po Halloween w domach pojawiają się dekoracje świąteczne, które zdejmowane są tuż po Nowym Roku. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów