Magda Gessler została oszukana! "Sprawą zajmują się już organy ścigania"

Zuzanna Morska 01.08.2019
Magda Gessler
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

To już kolejny taki przypadek w ciągu ostatnich kilku dni, kiedy polska gwiazda pada ofiarą takiego oszustwa!

Niedawno pisaliśmy o tym, że Ania i Robert Lewandowscy padli ofiarą oszustów. Ktoś wykorzystał ich wizerunek, aby wypromować środki na odchudzanie. Para zabrała głos w tej sprawie i przekazała ją odpowiednim służbom.

Okazuje się, że dokładnie to samo spotkało teraz znaną restauratorkę Magdę Gessler. Gwiazda dodała na Instagramie wymowny post, w którym zdradziła, co się stało!

Magda Gessler padła ofiarą oszustwa

Magda Gessler zamieściła w sieci mocny wpis, w którym opisała fanom, co ją spotkało. Jedna z firm internetowych postanowiła wykorzystać wizerunek restauratorki i w ten sposób chciała wypromować skuteczny sposób na odchudzanie.

Gessler zachwyca swoich fanów kobiecą sylwetką, a wiele kobiet inspiruje się jej kondycją. Internetowa firma postanowiła na tym skorzystać i na stronie internetowej zamieściła produkt sygnowany wizerunkiem Gessler. Restauratorka od razu zabrała głos w tej sprawie.

UWAGA OSZUSTWO! Po raz kolejny pojawiają się w sieci artykuły o „cudownym środku na odchudzanie” opatrzone moim wizerunkiem. Jednoznacznie wyjaśniam, że JEST TO OSZUSTWO, a mój wizerunek został wykorzystany BEZPRAWNIE‼️ Jest to sytuacja analogiczna do Kuby Wojewódzkiego, Magdy Mołek, Marcina Mellera, Kingi Rusin i ich niedawnych „cudownych inwestycji w kryptowaluty”... Sprawą zajmują się już organy ścigania oraz dział prawny TVN. Mimo wszystko ściskam gorąco! - napisała gwiazda na Instagramie.

Restauratorka dodała też zdjęcia, którymi ktoś posłużył się, aby zareklamować produkty na odchudzanie. W jej obronie stanęli wierni fani.

Oby tych oszustów szybko dopadli.

A najgorsze jest to, że niektórzy ludzie w takie rzeczy wierzą i mogą sobie zrobić poważną krzywdę.

Powinni się wstydzić!

Wierzycie w takie reklamy produktów na odchudzanie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów