Magda Gessler otworzyła polską restaurację w Londynie. Cena schabowego powala!

Hanna Skowron 20.02.2019
Magda Gessler
Fotografia: Instagram.com/magdagessler_official

Polska restauratorka rusza na kulinarny podbój Wysp!

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek. Zasłynęła głównie jako prowadząca "Kuchennych rewolucji". Gwiazda TVN ma już kilka restauracji w Polsce, ale teraz postanowiła pójść o krok dalej. Właśnie otworzyła lokal w Londynie.

Magda Gessler promuje polską kuchnię w Londynie!

Ekspertka kulinarna pomogła wielu restauratorom w Polsce. Teraz zainwestowała w nowy biznes za granicą. Gessler będzie promować naszą kuchnię w Londynie. To ukłon w stronę mieszkających tam Polaków.

Na Wyspach właśnie powstał lokal White Goose Bistro. Ceny nie należą do najniższych. W menu znalazły się tradycyjne polskie potrawy - m.in. żur staropolski (5,90 funtów - ok. 30 zł), pasztet królewski (8,90 funtów - ok. 44 zł) czy tatar wołowy (10 funtów - ok. 50 zł).

Jedną z najdroższych pozycji w karcie jest popularny schabowy. Za taki polski przysmak w wersji "double" londyńczycy będą musieli zapłacić 13,90 funtów, czyli ok. 70 zł. Do każdego rachunku dodatkowo doliczane jest 20% za serwis.

Czy restauracja ma szansę stać się hitem na kulinarnej mapie Londynu? Czas pokaże. Wybierzecie się do nowego lokalu Magdy Gessler w Londynie?

Zobaczcie cały cennik White Goose Bistro!

Zobacz także: Magda Gessler opublikowała zdjęcie, na którym pozuje jako nastolatka!

Magda Gessler dzieli czas między Polskę, a Kanadę. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda jej dom za oceanem? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów