Za udział w "Kuchennych rewolucjach" się płaci? Gessler ujawniła największy sekret programu!

Paulina Ermel 15.04.2019
Magda Gessler
Fotografia: instagram.com/magdagessler_official

Pierwszy raz prowadząca program "Kuchenne rewolucje" zdradziła tak wiele na temat produkcji!

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Restauratorka znana jest głównie z programu TVN "Kuchenne rewolucje". To właśnie tutaj przeprowadza metamorfozy polskich restauracji. Program, który cieszy się ogromną popularnością, nagrywany jest już od 10 lat. Dopiero teraz Gessler zdradziła jego tajniki.

Magda Gessler zdradza największy sekret "Kuchennych rewolucji"

Od początku istnienia programu Magda Gessler wyprowadziła na prostą 250 lokali! W swoim programie pomaga restauratorom wypromować restauracje - pokazuje błędy w menu, obsłudze, ale też w wystroju wnętrz danego miejsca. 

Przy okazji jubileuszowego odcinka "Kuchennych rewolucji" Gessler wystąpiła w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o kulisach programu. Prowadząca zdradziła, że na wizji jest bardzo naturalna i otwarta - zawsze mówi to, co rzeczywiście myśli. Dlatego nagraniom towarzyszą duże emocje. Nie jest też obojętna na historie ludzi, którzy proszą ją o pomoc.

W programie śniadaniowym Magda też zdradziła największy sekret programu!

Chciałam dodać, że za udział w "Kuchennych rewolucjach" nikt nie płaci. My czasami nawet dokładamy pieniądze. Rewolucja trwa cztery dni. Nie da się ukryć, że z tych 250 rewolucji, 150 żyje bardzo dobrze. Z 200 złotych robią obroty do 3, 8, a nawet 12 tysięcy złotych.

Wiedzieliście o tym?

Magda Gessler dzieli czas między Polskę a Kanadę. Jak tam mieszka? Te wnętrza robią ogromne wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów