Magda Gessler o spocie z udziałem Beaty Kozidrak: „To było kiczowate”

Adrianna Kubiak 26.08.2019
Magda Gessler
Fotografia: Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Tego lata miejsce Magdy Gessler w spocie serialu „Orange Is the New Black" zajęła Beata Kozidrak. Restauratorka skrytykowała udział wokalistki i przyznała, że jest to kiczowate.

W lipcu platforma Netfliks wypuściła nowe wideo promujące kolejny sezon serialu „Orange Is The New Black”. Tym razem w spocie wystąpiła Beata Kozidrak, która w szpilkach i mini udawała więźniarkę, a następnie zaśpiewała swoją piosenkę „Lola, Lola”.

Zobacz także: Anna Mucha nie pozuje do zdjęć za darmo. Gwiazda podała cennik za selfie ze sobą

Magda Gessler o spocie z udziałem Beaty Kozidrak

Wideo zostało miło przyjęte przez internautów, jednak nie przypadło do gustu wszystkim. Jedną z osób ostro komentujących spot była Magda Gessler, która w zeszłym roku wystąpiła w reklamie tego samego serialu.

Restauratorka wyraziła swoje zdanie w rozmowie z portalem Przeambitni.pl. Według Magdy Gessler reklama byłaby lepsza, gdyby piosenkarka nie śpiewała piosenki.

Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie.

Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło.

Na pytanie dziennikarza o wspólny udział w spocie, Magda stanowczo zaprzeczyła. Gwiazda uważa, że dwa ogniste charaktery nie byłyby w stanie razem współpracować.

Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją - odparła ze szczerością.

Zobacz także: Edyta Górniak i Joanna Krupa na wspólnym zdjęciu. Fani: „Taka przyjaźń ma wagę złota”

Zobacz, z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów