Magda Gessler o najseksowniejszym mężczyźnie w telewizji. To popularny prezenter!

Marianna Bereza 15.10.2019
Magda Gessler
Fotografia: TRICOLORS/East News

Restauratorka zdradziła, jaką cechę u facetów ceni najbardziej.

Magda Gessler to bez wątpienia najbardziej znana restauratorka w Polsce. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" słynie z tego, że zawsze mówi to, co myśli. Często zabiera głos na temat potraw, rzadziej możemy poznać jej inne opinie. Tym razem gwiazdę TVN zapytano o najseksowniejszego mężczyznę w telewizji. Kogo wytypowała?

Magda Gessler o najseksowniejszym mężczyźnie w telewizji

W programie Magdy Gessler nigdy nie brakuje emocji. Wszystko dlatego, że prowadząca jest silnym charakterem i nie znosi kompromisów. Restauratorka co tydzień zaskakuje widzów. Zaskoczyła i tym razem. Zapytana przez "Fakt" o najseksowniejszego mężczyznę w telewizji, nie wahała się ani chwili. 

Znawczyni kuchni największą słabość ma do swojego redakcyjnego kolegi Marcina Prokopa. Spotykają się w porannym paśmie "Dzień dobry TVN" oraz na konferencjach stacji. Jurorka "MasterChefa" przyznała, że bierze pod uwagę aparycję prezentera, ale nie tylko.

Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny - wyznała.

Okazuje się, że to właśnie mózg jest najseksowniejszą częścią ciała u mężczyzny dla Magdy Gessler.

Całe życie najbardziej zwracałam uwagę na to, co mężczyźni mają w głowie. Moi partnerzy zawsze musieli mieć nieprawdopodobną wyobraźnię – tłumaczyła.

Co sądzicie o takich wyznaniach gwiazd?

Zobacz także: Magda Gessler popłakała się w programie "MasterChef". Co ją tak wzruszyło?

Niektóre gwiazdy na antenie stacji TVN są od wielu lat. Zobacz, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów