Magda Gessler na okładce magazynu "Pani". Mocna wypowiedź o Polakach

Magda Gessler na okładce magazynu.
Fotografia: instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler w ostatnim czasie coraz bardziej promienieje. Metamorfoza i szczupła figura restauratorki spotkały się z masą komplementów ze strony fanów. Teraz prowadząca programu "Kuchenne rewolucje" pojawiła się na okładce magazynu "Pani". Udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, co sądzi o rodakach.

Magda Gessler po raz kolejny pojawiła się na okładce magazynu. Restauratorka udzieliła dla "Pani" obszernego wywiadu o swoim życiu prywatnym i karierze w show-biznesie. Niektóre jej wyzwania mogą naprawdę zaskoczyć czytelników.

Magda Gessler: "Polacy są biedni"

Gwiazda TVN wspomniała w "Pani" początki swojej pracy w telewizji. Przyznaje, że nie było łatwo - zwłaszcza, że w tym samym czasie musiała samotnie wychowywać córkę, Larę.

Miałam tysiące pomysłów i pieniądze po mężu. Poznałam braci Gesslerów, wkrótce urodziłam Larę. Rozkręciłam pierwszą restaurację w Warszawie, ale po narodzinach córki nie wszystko układało się tak, jak sobie wymarzyłam. (...) Wszyscy na mnie pluli, rzucali obelgi - przyznaje Gessler.

Właścicielka polskich restauracji powiedziała, że nie zawsze miała wystarczająco dużo czasu dla dzieci. Wspomniała również o swojej pracy na planie "Kuchennych Rewolucji".

W Polsce wielu osobom wydaje się, że prowadzenie restauracji to nie jest żadna sztuka. Lokal, linia kredytowa i jedziemy - bez żadnej wiedzy i przygotowania - podsumowała restauratorka.

Dziennikarze zapytali Magdę również o to, czego nauczyła się o Polakach po tylu latach prowadzenia programu. Odpowiedź może zaskoczyć wiele osób - restauratorka stwierdziła, że "Polacy są biedni".

Jesteśmy biedni w sferze psychiki. Słabi, nieodporni na stres. Przepracowani. Gonimy za tym amerykańskim snem - chcemy mieć dom, samochody, wysokiej jakości RTV. Cierpimy na wieczny brak czasu. Przypłacamy to bezdechem, stresem, depresją(...). Zadłużeni, obarczeni kredytami, kartami debetowymi. Funkcjonują często na krawędzi bankructwa. Wiele lat temu uwierzyli w świat kolorowych reklam, gdzie piękna, szczęśliwa rodzina siada do obiadu i delektuje się swoją obecnością. Wszyscy chcieliby tacy być, ale w rzeczywistości niewielu na to stać.

Co sądzicie o słowach Magdy Gessler?

Zobacz także: Magda Gessler wspomina moment narodzin syna. "Łza kręci się w oku" 

Z którą gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad? Sprawdź koniecznie, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów