Już jest! Ruszył kanał Gessler na YouTube, a tam... barszcz wigilijny Magdy Gessler!

Magda Gessler w kuchni w białym fartuszku z wyhaftowanym na niebiesko napisem na tle choinki
Fotografia: YouTube/Magda Gessler

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki połączyli siły. Na nowym kanale na YouTube restauratorka pod przepisy na życzenie fanów. Na początek barszcz wigilijny!

Niedawno Kuba Wojewódzki zaskoczył fanów i zapowiedział, że on i Magda Gessler tworzą wspólny kanał na YouTube. Tuż po nim sama restauratorka napisała, że będzie to ich "wspólne dziecko". Teraz nareszcie się go doczekaliśmy! Na YouTube pojawił się oficjalny kanał "Magda Gessler", a na nim już dwa filmiki na wigilijne potrawy. Według zapowiedzi ma się ich pojawić aż 12, czyli 12 postnych potraw, w zgodzie ze świąteczną tradycją.

Zobacz także: Których dań nie potrafią przygotować Polacy? Magda Gessler ujawnia!

Kanał Gessler na YouTube, a tam... barszcz wigilijny Magdy Gessler i inne przepisy

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki założyli wspólny kanał w serwisie YouTube, a na nim... kreatorka smaków w swoim żywiole! Pierwszy filmik pojawił się 11 grudnia.

Na kanale mają pojawiać się przepisy Magdy Gessler na wigilijne potrawy. Będzie ich oczywiście 12, zgodnie ze świąteczną tradycją.

Będzie pysznie - mówiła w zapowiedzi restauratorka.

Nie da się ukryć! W pierwszym filmie możemy poznać przepis na barszcz wigilijny Magdy Gessler. W drugim filmiku natomiast dodatek do barszczu, mianowicie uszka z grzybami.

Kanał jednak nie skończy się wyłącznie na świątecznych przepisach.

Zobacz także: Magda Gessler schudła 13 kg. Lara Gessler zdradziła sekret figury swojej mamy!

Kanał Gessler i Wojewódzkiego na YouTube

Po Wigilii restauratorka nadal ma zamiar publikowania przepisów na YouTube. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, Magda Gessler będzie tworzyć przepisy według sugestii fanów. Już teraz na jej profilu na Facebooku fani mogą proponować, jakie przepisy chcieliby zobaczyć w formie wideo.

Jaka w tym wszystkim jest rola Kuby Wojewódzkiego? Wciąż nie wiadomo! Wiemy jednak, że od pewnego czasu gotowanie jest bliskie Wojewódzkiemu. Dziennikarz otworzył nawet własną restaurację. 

Zobacz także: Tajemnicze zdjęcie Kuby Wojewódzkiego. "Kolacja z moimi ulubionymi kobietami"

Uwielbiasz Magdę Gessler? Oglądasz każdy program z jej udziałem? Jeśli tak to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie i sprawdzić, ile wiesz o słynnej restauratorce.

Magda Gessler
Rozwiąż quiz

Jesteś fanem Magdy Gessler? Sprawdź, ile wiesz o słynnej restauratorce

Magda Gessler

1. Drugie imię Magdy Gessler to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów