Gessler krytykuje Rosati! Poszło o córkę aktorki. Ta odpowiada w bardzo emocjonalnych słowach

Weronika Rosati z córką Elizabeth pozuje przy choince
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati sama wychowuje córkę Elizabeth. Jej zachowanie często spotyka się z krytyką. Tego jednak nikt się nie spodziewał! Magda Gessler skomentowała jej zdjęcie.

Weronika Rosati wczoraj świętowała 1. urodziny swojej córeczki, Elizabeth. Aktorka jest matką, która samotnie wychowuje dziecko, o czym wielokrotnie podkreślała w ostatnich wywiadach. Trzeba przyznać, że radzi sobie doskonale i chce dla córki jak najlepiej. Na Instagramie opublikowała zdjęcie Elizabeth z wyjątkowym prezentem. Magda Gessler skomentowała fotografię i tym samym wbiła szpilę aktorce i wywołała ogromną burzę wśród komentujących. 

Gessler krytykuje Rosati

Wszystkiemu winna jest niepozorna biżuteria. Na fotografii widzimy małą Elizabeth, która trzyma pudełeczko od marki Swarovski. Nie widzimy, co jest w środku, jednak Weronika Rosati w komentarzach napisała, że chodzi o bransoletkę. Gwiazda chciała, żeby jej prezent był wyjątkowy i żeby córka mogła się nim cieszyć przez wiele lat. Magda Gessler uważa jednak, że taki prezent nie jest odpowiedni dla małego dziecka.

Przesada - napisała w komentarzu.

Opinia Gessler zaskoczyła fanów Rosati. W komentarzach rozwinęła się dyskusja. W obronie Rosati stanęli jej fani, którzy uważają, że Gessler przesadziła z wyrażaniem takich opinii. Restauratorce oberwało się od internautów. 

@magdagessler_official jestem w szoku... Piękny prezent na całe życie! Lepszy niż kolejna zabawka...

Przesadą to jest proszę pani 177 złotych za 300 gram steka bez żadnych dodatków w pani nowej restauracji w Gdyni. 

Nie spodziewałam się takiego komentarza po @magdagessler_official, ale po zwykłym hejterze.

Na słowa Gessler postanowiła odpowiedzieć również sama zainteresowana, Weronika Rosati. Jej słowa są bardzo emocjonalne. 

Musiałam zadbać o prezent za oboje rodziców sama. Biżuteria będzie pamiątką na całe życie. Poza tym chyba Ty nie jesteś zwolenniczką minimalizmu? Pozdrawiamy ciocię Magdę. 

A wy jak myślicie? Taki prezent dla malutkiego dziecka to dobry pomysł czy przesada? 

Zobacz także: Weronika Rosati w gorzkich słowach o ojcu swojej córki

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie tylko Weronika Rosati wybrała wyróżniające się imię dla swojego dziecka. Koniecznie sprawdź inne oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów