Magda Gessler i Michel Moran byli przyjaciółmi. Ich relacje się popsuły? Wideo restauratorki nie pozostawia wątpliwości

Katarzyna Leszczyńska 06.11.2017
Magda Gessler i Michel Moran
Fotografia: EAST NEWS

Jaka jest prawda?

Magda Gessler uważana jest za najsłynniejszą restauratorkę w Polsce. Gwiazda od lat prowadzi swój autorski program dla stacji TVN „Kuchenne Rewolucje”. Kreatorka smaków od 2012 roku wchodzi w skład jury polskiej edycji prestiżowego i znanego na całym świecie programu kulinarnego „MasterChef”. Obok niej w komisji znajduje się Michel Moran, francuski restaurator i mistrz kuchni.

Choć dwie tak duże sławy kulinarne mogą nie darzyć się sympatią, do tej pory zdaniem wszystkich tworzyli naprawdę zgrany duet na ekranie. Moran był uważany za wielkiego przyjaciela Magdy Gessler. Ostatnio w mediach pojawiła się jednak informacja, jakoby ich relacje uległy ochłodzeniu.

Michel nie szczędził Magdzie złośliwości gdy widział, że niektórzy dbają o jej fryzurę, makijaż, a nawet samopoczucie. Michel dał do zrozumienia, że nie podoba mu się, że wszędzie chodzi za nią jej sztab. Do tego podważał jej autorytet – doniósł „Fakt”.

Według informacji, które można było przeczytać na łamach gazety, praca na planie programu „Masterchef” przestała być przyjemnością. Między Gessler i Moran miało dojść do zawiści, co nie ułatwia ich współpracy i psuje atmosferę pozostałym członkom ekipy nagrywającej.

Magda Gessler i jej menedżer dementują plotki

Jak się okazuje cała ta informacja jest wyssana z palca i nic takiego nie ma miejsca. Zdaniem Jacka Lotycza, menedżera Magdy Gessler, ktoś musiał źle odebrać sytuację, która wydarzyła się na planie.

W ogóle nie ma w tym prawdy. Ludzie sobie wymyślają różne rzeczy. Jedno drugiemu nie wchodzi w drogę, a jak się spotykają jest miło, przyjacielsko. Na planie wiadomo, że jeżeli kręci się po 10 godzin dziennie przez 2 miesiące to trudno się przez cały czas uśmiechać. Tak jak w domu, w rodzinie: czasami jest krótkie spięcie, wymiana zdań – powiedział Lotycz w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Wypowiedź menedżera kreatorki smaku jest na tyle wyczerpująca, że obala wszystkie plotki dotyczące jej znajomości z Michelem Moranem. Restauratorka zdecydowała się potwierdzić słowa Jacka Lotycza i w związku z tym wstawiła na swoje konto na Facebooku film, na którym przyjaźnie pozuje z drugim jurorem „MasterChefa”. Jej post nie pozostawia wątpliwości, że oboje pozostają w pozytywnych relacjach. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów