Magda Femme szczerze o związku i rozstaniu z Wiśniewskim. "Miałam cierpieć po cichu"

Magda Femme w czarnej sukni i Michał Wiśniewski w czerwonych włosach, w koszuli i krawacie na koncercie Ich Troje w 2011 roku
Fotografia: LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski rozwodzi się po raz czwarty. Jego pierwsza żona, Magda Femme, szczerze opowiedziała o ich relacji, która była daleka od ideału.

W mediach głośno jest o kolejnym rozwodzie Michała Wiśniewskiego. Dominika Tajner-Wiśniewska, z którą muzyk był związany od 2012 roku, przyznała, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Będzie to już czwarty rozwód gwiazdora. Wcześniej był w związku małżeńskim z: Magdą Femme, Martą "Mandaryną" Wiśniewską oraz Anną Świątczak. Z tych związków ma czwórkę dzieci. Magda Femme po latach zdecydowała się wyjawić tajemnice ich związku i rozstania.

Zobacz także: Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód! 

Magda Femme szczerze o związku z Wiśniewskim

Magda Femme, pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, a za razem pierwsza wokalistka zespołu Ich Troje, zaraz po ich rozstaniu udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Viva!". Choć później jej relacje z gwiazdorem nieco się ociepliły, na początku były dalekie od ideałów. Jej słowa są naprawdę szokujące.

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub od razu oświadczył mi: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. (...) Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał - tak świetny biznesmen - na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie - mówiła wówczas Femme. 

Wokalistka przyznała, że odeszła z Ich Troje wyłącznie dlatego, że Wiśniewski postawił jej ultimatum. Ostatecznie nie miała innego wyjścia.

Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy - mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba, że zostanę z nim i nie będę się buntować - zdradziła.

Michał Wiśniewski w odpowiedzi na wywiad Magdy Femme nazwał ją lesbijką. Oskarżył ją wówczas o romans z jej ówczesną menadżerką. W późniejszych latach ich relacje uległy zmianie, Femme wystąpiła nawet gościnnie na koncercie Ich Troje z okazji 20-lecia zespołu. 

Teraz Michał Wiśniewski rozwodzi się ze swoją czwartą żoną Dominiką Tajner-Wiśniewską. Według informacji, których kobieta udzieliła w jednym z wywiadów, nawet jej nie jest znany powód pozwu wniesionego do sądu przez gwiazdora. Wokalista na razie nie zabrał głosu w tej sprawie.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Justyna Majkowska, była wokalistka Ich Troje? Wiśniewski opublikował zaskakujące zdjęcie  

Niektóre polskie gwiazdy zanim stały się sławne, przeszły niesamowite metamorfozy. Wiele z nich dziś wcale nie przypomina siebie z czasów młodości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów