Magazyn "People" wybrał najseksowniejszego mężczyznę świata. Przystojny? O gustach się nie dyskutuje

Redakcja 15.11.2016
Dwayne Johnson
Fotografia: ONS

W zeszłym roku wygrał David Beckham, a w tym roku człowiek, który zdaniem niektórych, wygląda jak bohater gier komputerowych.

Jest słodki, mądry i umięśniony – zachwala Dwayna Johnsona na okładce magazyn "People". Faktycznie, można odnieść wrażenie, że tegoroczny wybór Najseksowniejszego Mężczyzny Świata powinien być w jakiś sposób wyjaśniony. Dwayn Johnson sprawia wrażenie człowieka, któremu nie w głowie są plebiscyty urody, a raczej o sprawy zagrażające bezpieczeństwu naszej planety. 

Jak podaje magazyn, kiedy aktor dowiedział się o swoim nowym tytule, nie wiedział, co powiedzieć. Podobno był szczęśliwy i uznał, że osiągnął już w życiu prawie wszystko. Zapracowałem na to – miał stwierdzić Dwayn Johnson. Wyróżnienie zostało mu wręczone pod koniec naprawdę udanego roku. Niedawno został uznany również za najlepiej opłacanego aktora w Hollywood - ze swoimi półrocznymi zarobkami o równowartości prawie 300 milionów złotych.

Inny niż wszyscy

Dwayne Johnson ma 44 lata i 194 centymetry wzrostu. Oprócz tego, że zagrał w ponad 40 filmach, w tym w "Herculesie" z 2014 roku i w szóstej części "Szybkich i wściekłych", trenuje wrestling i osiągnął w tej dyscyplinie spore sukcesy - na jego półkach stoi kilkadziesiąt nagród sportowych. Wybór magazynu "People" jest dość zaskakujący, ponieważ do tej pory tytuł najseksowniejszego trafiał do mężczyzn o zupełnie innej urodzie.

Tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny Świata jest przyznawany od 1985 roku. Wśród laureatów konkursu są między innymi George Clooney, Brad Pitt i Johnny Depp. W zeszłym roku tytuł przypadł w udziale Davidowi Beckhamowi, w 2014 Chrisowi Hemsworthowi, a w 2013 roku Adamowi Levine. Magazyn "People" przyznaje tez nagrody dla Najseksowniejszej Kobiety Świata - w tym roku wygrała Jennifer Aniston.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów