Magazyn "People" wybrał najpiękniejszą kobietę 2018 roku

Magdalena Barszczak 19.04.2018
Pink, Julia Roberts, Angelina Jolie, Lupita Nyong'o
Fotografia: EAST NEWS

To spore zaskoczenie.

Magazyn "Poeple" jak co roku wybrał najpiękniejszą kobietę świata. W poprzednich latach tytuły przypadały głównie aktorkom, m.in. Julii Roberts (2017, 2010, 2005), Angelinie Jolie (2006) czy Lupicie Nyong'o (2014). Tym razem zaszczytne miano otrzymała... piosenkarka Pink!

Zobacz także: Reese Witherspoon i Pink musiały odpowiedzieć na bardzo kłopotliwe pytanie u Ellen

Pink, czyli Alicia Beth Moore to amerykańska wokalistka tworząca muzykę z gatunku pop-rock. Znana jest z punkowo-rockowego image'u i ostrych komentarzy. Gwiazda została doceniona przez magazyn za bycie społecznie zaangażowaną mamą.

Z okazji nominacji pojawiła się na okładce "People" razem z dziećmi: 6-letnią Willow Sage i półtorarocznym synkiem Jamesonem Moonem. Jak zareagowała na tytuł?

Roześmiałam się głośno - przyznała w programie Ellen DeGeneres.

Okładkowej sesji towarzyszył obszerny wywiad, w którym Pink opowiedziała o sekretach macierzyństwa. Warto wspomnieć, że razem z mężem Carey'em Hartem nie uznają płci swoich dzieci.

Nie lubię etykiet. Wierzę, że dziewczyna może zrobić wszystko. Chłopak także. A więc jeśli moje dzieci przerzucają się brudnymi workami i noszą sukienki, to wszystko jest w porządku - mówiła.

Myślicie, że zasłużyła na miano najpiękniejszej?

Zobacz także: Julia Roberts została najpiękniejszą kobietą na świecie. Reakcja jej dzieci? Urocza

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów